Binnur Kaya’dan Kırmızı Oda’ya veda mesajı

Binnur Kaya’dan Kırmızı Oda’ya veda mesajı
Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ı Binnur Kaya'dan duygusal final mesajı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Binnur Kaya Kırmızı Oda'ya nasıl veda etti?

Ekranın sevilen yapımlarından biri olan Kırmızı Oda dizisi için geri syım başladı. Tv8'de yayınlanan Kırmızı Oda için final kararı alımıştı. OGM Pictures imzalı dizilerden biri olan Kırmızı Oda ilk sezonunda büyük bir başarı yakalamış ve diğer sezonlarda da bu başarı devam etmişti. Fakat son dönemde Kırmızı Oda'nın da reytingleri düşmeye başlamıştı. Usta oyuncu Binnur Kaya'nın başrolde olduğu Kırmızı Oda 61. Bölümde final yapacak. Doktor Hanım karakteriyle çok sevilen Binnur Kaya sosyal medya hesabından Kırmızı Oda'ya veda etti. Binnur Kaya'nın paylaşımı çok sayıda beğeni ve yorum alırken Ezgi Mola, Eda Ece gibi birçok oyuncu da Binnur Kaya'nın paylaşımına yorum yaptı.

Kırmızı Oda'ya Binnur Kaya'dan duygusal veda

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi son dönemin dikkat çeken yapımlarındandı. Kırmızı Oda her hafta yeni hikayelerle seyirciyle buluşuyordu. Farklı oyuncuların canlandırdığı hayatın içerisinden karakterlerin hikayelerinde seyirci kendine özgü detaylar yakalıyordu. Kırmızı Oda'da Doktor Hanım'ı canlandıran Binnur Kaya'nın başarılı oyunculuğu ise çok sevilmişti. Ekranın uzun soluklu dizilerinden olan Kırmızı Oda da bu hafta ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Kırmızı Oda final bölümü 18 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek. Binnur Kaya bu haberi takipçileriyle paylaştı ve Kırmızı Oda sevenlerine veda etti. Binnur Kaya paylaşımında, "Şifa niyetine çıktığımız yolculuğu 61. bölümün sonunda bu cuma noktalıyoruz. Bu süre içinde sizlerle birlikte olmak; acılarımızı, anılarımızı paylaşmak harikaydı. Bu yolculuğu bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Yeni yolculuklarda buluşmak dileğiyle..." ifadelerini kullandı.

Kırmızı Oda final bölümünde neler olacak?

Binnur Kaya'nın veda mesajı yayınladığı Kırmızı Oda final 18 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek. Tv8'de yayınlanan dizinin final bölümü de merak edilmeye başlandı. Erkan Petekkaya, Gökhan Özoğuz, Ayta Sözeri gibi birçok oyuncunun rol aldığı Kırmızı Oda finalinde mutlu sonlar seyirciyi bekliyor. Delikanlı Sadi babasıyla yüzleşirken, Tuna ile Ömer sonunda evleniyor. Tuna'nın düğününden renkli sahnelerin olduğu Kırmızı Oda final bölümünde Ayta Sözeri sahnede olacak. Kırmızı Oda'nın uyarlandığı kitapların yazarı Gülseren Budayıcıoğlu da Kırmızı Oda 61. Bölümde dizide yer alacak.

16-02-2022
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar