Bir Küçük Günışığı Dizisinin Fragmanı Yayınlandı! ‘Bir Küçük Günışığı’ Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Bir Küçük Günışığı Dizisinin Fragmanı Yayınlandı! ‘Bir Küçük Günışığı’ Konusu ve Oyuncu Kadrosu
Seray Kaya ve Berk Oktay’ın başrolünde yer aldığı ‘Bir Küçük Günışığı’ dizisinin fragmanı yayınlandı. Bir Küçük Günışığı dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Atv ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olarak ekranlara gelecek ‘Bir Küçük Günışığı’ dizisinin merakla beklenen fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerinde yer alan Seray Kaya ilk olarak Kocamın Ailesi dizisi ile oyunculuktaki iddiasını ortaya koyan Seray Kaya ‘Gülümse Yeter’ dizisi ile de ilk başrol deneyimini yaşamıştır. ‘Şirin’ karakterine hayat verdiği ‘Kadın’ dizisi ile dünyanın tanıdığı bir isim olan Seray Kaya, ‘Kuruluş Osman’ dizisi ile de ününe ün katmıştır. Son olarak Fox TV ekranlarında ‘Mahkum’ dizisinde başrolü Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu ile paylaşmış dizide ‘Av. Cemre’ karakterine hayat vermiştir. Bir Küçük Günışığı dizisinin erkek başrolü olan Berk Oktay ise, ‘Tatlı Bela Fadime’ dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Ardından ‘Akasya Durağı’, ‘Arka Sokaklar’, ‘Umut Yolcuları’, ‘Alev Alev’, ‘Benim Hala Umudum Var’, ‘Aşktan Kaçılmaz’, İlişki Durumu: Karışık’, ‘İlişki Durumu: Evli’, ‘Savaşçı’ dizisinde ‘Yüzbaşı Kağan Bozok’ ve ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Çağatay Kuyucu’ karakteri ile farklı yapımlarda rol aldı. İki başarılı isim Seray Kaya ve Berk Oktay rol aldıkları dizilerin ardından ‘Bir Küçük Günışığı’ dizisinde biraraya geldiler. Atv’de yakında yayınlanacak dizinin Venedik’te yapılan çekimlerinden kareler sosyal medyaya yansıdıktan sonra merak ve heyecan da artmıştı. ‘Bir Küçük Günışığı dizisinin beklenen fragmanı da yayınlandı. Bir Küçük Günışığı’nın konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte dizinin yayınlanan fragmanı…

Bir Küçük Günışığı Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Dizinin genel yapımcılığını Emre Kabakuşak’ın sahibi olduğu NG Medya’nın, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu, senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme aldığı, ‘’Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar’’ sloganı ile Eylül 2022 de Atv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Küçük Günışığı dizisinin fragmanı yayınlandı.


Bir Küçük Günışığı Dizisinin Konusu Ne?

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin dram konulu hikayesinde, birçok karakterin gerçek kimliğini saklayan kişiler olması, izleyicinin merakını uyandıracak. Dizide yaşanan bir ölümün ardından bazı sırların aralanması ile birlikte şaşkınlık yaşatacak sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor.

Bir düğün organizatörü olan Elif’in, okul yıllarından beri tanıdığı arkadaşı Hakan ile 10 yıllık mutlu evliliği dikkatleri çekerken, bir anda yaşanan Hakan’ın ölümü ile her şeyi alt üst olması da hikayeyi bambaşka bir yere götürüyor. Elif hayatının tam bir masal olduğunu, eşinin ölümü ile ortaya çıkan gerçeklerden sonra öğrenir ve bambaşka gerçeklerin sır gibi saklandığını öğrenecektir. Zengin bir iş adamı olan Fırat Soykök’ün aynı zamanda Elif’in patronudur ve Elif’e zor günlerinde destek olurken aynı zamanda onun da büyük bir sırrın parçası olması, hikayenin bir başka ilginç tarafı olacak.

Büyük bir yalan ile kandırıldığını öğrenen Elif, eşi Hakan’ın başka bir kadından 7 yaşında Güneş adında bir kızı olduğunu öğrenir ve nüfus kayıtlarında bu kızın  annesi olarak Elif’i görünmektedir. Eşi Hakan’ın tüm yalanlarına rağmen sevdiği adamın kızına annelik yapmaya başlar. Güneş Elif’i annesi olarak kabul eder çünkü ondan başka kimsesi yoktur. Ayrıca Fırat ölümüne sebep olduğu adamın karısına aşık olur. Bir Küçük Günışığı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Seray Kaya (Elif) ve Berk Oktay (Fırat Soykök)’ın başrolünde yer alacağı Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncu kadrosunda Esra Dermancıoğlu (Ümran), Şeyma Korkmaz (Sude), Tuğçe Açıkgöz (Dila), Yiğit Yapıcı (Hakan), Yılmaz Bayraktar, Beran Kotan, Gizem Ünsal (Fulya), Güneş Hayat ve Azra Aksu (Güneş) rol alacak.


Seray Kaya


Berk Oktay


Azra Aksu 


Esra Dermancıoğlu


Gizem Ünsal


Yiğit Yapıcı


Tuğçe Açıkgöz


Yılmaz Bayraktar


Şeyma Korkmaz


Güneş Hayat


Beran Kotan

15-08-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar