Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm izle!
Demir’i vuran Züleyha cezaevine gönderilirken Demir ölüm kalım mücadelesini kazanabilecek mi? Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm gelişmeleri ve son bölümde yaşananlar haberimizde

Atv’nin Perşembe akşamları fenomenleşen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 60. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Demir’i vuran Züleyha cezaevine gönderilirken Demir ölüm kalım mücadelesini kazanabilecek mi? Züleyha’nın Demir’den vazgeçmesi gibi Yılmaz da Müjgan’dan vazgeçebilecek mi, bu vazgeçişe Müjgan nasıl tepki gösterecek? Tüm olup bitenlerle Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm gelişmeleri ve son bölümde yaşananlar haberimizde. Şimdi detaylar

Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm izle!

Perşembe akşamları Atv’den yayınlanan ve reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha hapsi boylarken Demir de hastaneye kaldırılıyor. Yılmaz ve olanlara şahit olan Savcı, Züleyha’yı hapisten kurtarabilecek mi? İçerde de mücadelesi bitmeyen Züleyha’Yı bekleyen gelişmeler neler? Yılmaz’ın kendisinden vazgeçtiği Müjgan’ın son kararı ne olacak? Diziseverler bütün soruların cevabını 19 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Atv’de yayınlanacak Bir Zamanlar Çukurova 60. Son bölümünde izleyip görecekler. 

Züleyha’nın çilesi bitiyor mu?

“Bu yaşadıklarımız bizim kaderimiz değil” sloganıyla ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölümde  Züleyha, kendisine yapılanlara ve evlatlarından ayrılmaya dayanamaz. Fekeli'nin silahını kaptığı gibi Konağı basar ve oracıkta Demir’e kurşun yağdırır. Ağır yaralanan Demir hastaneye kaldırılırken olay yerine gelen jandarmalar, ellerini kelepçelediği Züleyha'yı hapishaneye getirir. Bu sırada ilginç bir tekerrür yaşanır. Yıllar önce Yılmaz elleri kelepçeli götürülürken Züleyha peşinden koşmuşken şimdi tarih bir kez daha tekerrür eder ve gözleri yaşlı Yılmaz, Züleyha’nın peşinden koşar.

Demir ölümle pençeleşiyor

Evlat acısıyla yüreği yanan Hünkar, oğlunu yoğun bakımda gördükten sonra kendinden hiç beklenmeyen bir dostlukla Züleyha'yı ziyarete gider. Yılmaz da oradadır. Savcı Jülide her ikisinden de olayı dinler. Savcıda dahil olmak üzere üçü de Züleyha'ya kurtarmak için çırpınsa da kader, Züleyha için içeride de bir Zorlu Mücadele yazmıştır. Öte yandan kendini haklı gören Müjgan, Behice defterini kapatmıştır. Züleyha'nın dikkatini çekmek için “Demir’i ben vurdum” dese de başta halası olmak üzere kimseyi inandıramaz. Yılmaz, Züleyha kurtarmak için var gücüyle uğraşırken tek derdi evliliğini kurtarmak olan Müjgan evladını da alarak ABD’ye gider. Bir yandan Züleyha diğer yandan evladı için koşturan Yılmaz için koşuşturma asıl şimdi başlamıştır. Canlitv olarak keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı?

Perişan bir halde eve ulaşan Züleyha, Demir'in gazabına uğrar. Demir kesin kararlıdır, Züleyha'yı yaşatmaya niyeti yoktur. Hünkar dirense de Züleyha çiftlikten uzaklaştırılır. Artık çiftlikte yaşaması yasaktır. Yaşadıkları Züleyha'ya çare bırakmaz. Fekeli ve Hünkar bir araya gelerek Züleyha için işbirliği yapmaya karar verirler. Bir yandan Züleyha'ya el uzatmak için çırpınan Yılmaz, diğer yandan da Müjgan ve oğlunu bulmaya çalışmaktadır. Müjgan, oğlunu da alarak Amerika'ya gitmiştir.

19-03-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. 7 Coğrafi Bölgenin 6’sında 22 yıl öğret .. devamı..
Yorumlar