Burcu Kıratlı sürpriz bir diziyle ekranlara dönüyor

Burcu Kıratlı sürpriz bir diziyle ekranlara dönüyor
Aşk ve Mavi dizisinde canlandırdığı Mavi karakteri ile seyircinin büyük beğenisini kazanan güzel oyuncu Burcu Kıratlı yeniden ekranlara dönüyor.

Televizyon ekranları için bu sıralar peş peşe yeni diziler hazırlanıyor. Halen çekimleri devam eden ve yayına girmek için gün sayan yeni diziler olduğu kadar henüz cast çalışması ve masa başı çalışması devam eden dizilerde sektörün hareketli geçmesini sağlıyor. Son sezonlarda bir türlü istediği dizileri yayına koyamayan ve ekrana getirdiği dizilerin erken final yapmasıyla sektör için korkulan kanallardan olan Fox Tv için yeni bir dizinin hazırlığı başladı. 03 Medya tarafından hazırlıklarına başlanılan ve şimdilik adı Kara Orman olarak kodlanan dizinin cast çalışmaları da başladı. Dram ve Gizem türünde ele alınacak dizinin hikayesini ve senaryosunu Ali Aydın kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda oturacak isim henüz netleşmedi. Halen masa başı çalışmaları devam eden dizinin ilk belirlenen oyuncusu ise uzun zamandır ekranlardan uzak kalan başarılı ve güzel oyuncu Burcu Kıratlı oldu.  

Burcu Kıratlı Ekranlara Dönüyor

Uzun zamandır herhangi bir proje kabul etmeyen ve sektörden ve ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Burcu Kıratlı sonunda yeni bir projeye evet dedi ve ekranlara dönme kararı aldı. Şu sıralar 03 Medya tarafından hazırlıkları süren ve adı Kara orman olarak belirlenen dizinin teklifine evet diten oyuncunun yeniden ekranlara dönecek olması sevenlerini heyecanlandırdı. Ali Aydın tarafından kaleme alına Kara Orman dizisinde Burcu Kıratlı, Karaca adlı bir karaktere hayat verecek. Dizi kazayla işlenen bir cinayetin ardından yaşananları ve Karaca’nın bu gizemli cinayetin ardından alt üst olan hayatını ekrana taşıyacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin cast çalışmaları için görüşmelere başlandı. Dizinin 2023 yılında sete çıkması planlanıyor.

Burcu Kıratlı Kimdir?

Bugüne kadar birçok dizi ve sinema projesinde yer alan genç ve güzel oyuncu Burcu Kıratlı 23 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Yeditepe Üniversitesi iletişim Fakültesinden mezun olan Burcu Kıratlı daha sonra oyunculuk eğitimleri alarak bu alana yönelmiştir. İlk kamera önü tecrübesini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elde Var Hayat dizisi ile yapan Burcu Kıratlı daha sonra, Diriliş Ertuğrul, Aşk ve Mavi, Su ve Ateş, Peri Masalı ve Bizim Hikaye adlı yapımlarda yer almıştır.

29-11-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar