Hande Ataizi Camdaki Kız’a veda ediyor

Hande Ataizi Camdaki Kız’a veda ediyor
Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan ve üçüncü sezonunda olan Camdaki Kız dizisinde rol alan güzel oyuncu Hande Ataizi diziye veda ediyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bu sezon üçüncü sezonuyla ekrana gelen başarılı ve reytingi yüksek dizilerden Camdaki Kız Perşembe akşamlarının sevilen dizileri arasında yer almayı sürdürüyor. OGM Pictures tarafından hazırlanan ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan dizi bu sezon da seyirci kaybetmeden yoluna devam ediyor. Nedim Güçlü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Dizinin başından beri hikayede yer alan ve her sezon etkinliğini giderek artıran ve dizde entrika ve kötülüğün odak noktalarından olan Cana karakterini canlandıran başarılı oyuncu hande Ataizi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Dizinin başından beri performansıyla diziye büyük katkı sağlayan oyunculardan olan ünlü ismin 61. Bölümde dizinin hikayesine veda edeceği öğrenildi.

Cana (Hande Ataizi) Veda Ediyor

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve üçüncü sezonuyla Kanal d ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde bomba bir ayrılık yaşanıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin hikayesinde ilk bölümden itibaren yer alan Cana karakteri diziye veda ediyor. Hande Ataizi’nin canlandırdığı karakterin hikayeye nasıl veda edeceği ise henüz bilinmiyor. Dizinin yayınlanacak 61. Bölümünde hikayeye veda edecek Cana karakterinin diziden ayrılmasıyla büyük bir kırılma anı da yaşanmış olacak. Öbür taraftan dizinin hikayesine yeni katılımların da devam edeceği öğrenildi. Dizinin yeni yayınlanacak bölümlerinde Hayri karakterinin eşinin diziye dahil olacağı öğrenilirken aynı zamanda Nalan’ın gerçek babasının da dizinin hikayesine yakında dahil olacağı ve oyuncu için cast çalışmalarının başladığı öğrenildi.

Camdaki Kız

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan ve bu sezon son sezonuyla ekranlara gelen Camdaki Kız Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri. Dram ve gerilim türünde ele alınan dizide birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Bir genç kadının geçmişinde yaşadıklarının geleceğini nasıl etkilediğinin hikayesini anlatan dizide, Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Cihangir Ceyhan, Nur Sürer, Selma Ergeç, Hande Ataizi, Enis Arıkan, Hamza Yazıcı ve Tamer Levent gibi ünlü isimler yer alıyor. Sevilen ve reytingi yüksek dizi her Perşembe akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

29-11-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar