Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı?

Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı?
Ünlü sunucu Çağla Şikel son günlerde koronavirüse yakalandığı yönündeki iddialarla gündemde. Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı? Çağla Şikel açıklama yaptı.

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Çağla Şikel hakkında koronavirüse yakalandığı yönündeki iddialar ortaya atılmıştı. Daha önce koronavirüs aşı çalışmalarına gönüllü olarak katıldığını açıklayan Çağla Şikel'in koronavirüse yakalandığı haberi de dikkat çekmişti. Gönüllü olarak Çin menşeili Sinovac aşısının faz 3 çalışmalarına gönüllü olarak katılan ve aşı olan Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı? Çağla Şikel sosyal medya hesabından o haberlere cevap verdi.

Çağla Şikel'in koronavirüs test sonucu belli oldu

Fox Tv'de yayınlanan 'Çağla İle Yeni Bir Gün' programının da sunucusu olan Çağla Şikel, koronavirüse yakalandığı yönündeki iddiaları cevapladı. Test sonucunu paylaşan Çağla Şikel testinin negatif olduğunu belirtti. Çağla Şikel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Temaslı geçmişim olması ihtimaliyle test yaptırdık, sonucum negatif. Kısa bir süre sonra yayındayız" ifadelerini kullandı. Sevilen sunucu ve manken Çağla Şikel daha önce gönüllü olarak koronavirüs aşısı yaptırmıştı.

Çağla Şikel, 'Çağla İle Yeni Bir Gün'e ara mı verecek?

Magazin haberlerinde iddia edilen bilgilere göre Çağla Şikel ve oğlu Uzay'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtilmişti. Bu nedenle Çağla Şikel'in Fox Tv'de yaptığı 'Çağla İle Yeni Bir Gün' programına 15 gün ara verdiği iddia edilmişti. Çağla Şikel, paylaşımında bu haberleri yalanlarken, testinin negatif olduğu bilgisini verdi. Çağla Şikel kısa süre sonra yayında olacağını da belirtti.

Çağla Şikel koronavirüs aşısı oldu mu?

Ünlü sunucu Çağla Şikel koronavirüs aşısı yaptırdığı fotoğrafları paylaşmış ve bu fotoğraf farklı tepkilere neden olmuştu. Henüz aşılama başlamadan aşı yaptırdığı yönünde tepkilere hedef olan Çağla Şikel aşı çalışmalarına gönüllü olarak katıldığını söylemişti. Çağla Şikel, "Yanlış anlaşılmalar olduğunu görünce bir bilgilendirme yapmanın gerekli olduğunu düşündüm... Ben her 18/59 yaş arası vatandaşın hakkı olan 'Çin aşısı Faz 3 çalışmalarına Sağlık Bakanlığımıza başvurarak gönüllü olarak katıldım. Bu çalışmaya denek olarak katılan 8 bin vatandaştan biriyim. Bana yapılan aşı da olabilir plasebo (gerçek olmayan) da olabilir. Şu an bunu doktorlarımız dahil kimse bilmiyor. Çünkü sistem tüm dünyada böyle işliyor. Sonucunu, Faz 3 çalışması sonuçlandığında herkes gibi bende öğrenmiş olacağım" ifadelerini kullanmıştı.

26-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar