Çağla ile Yeni Bir Gün” yeni sezona başlıyor

4 sezonda 847 bölüm yayınlanan Çağla ile Yeni Bir Gün” önümüzdeki hafta 5. Sezon için start veriyor Fox Tv izleyicisi soruyor, yeni sezonda programda neler var?

Fox'un kadınlara yönelik projesi “Hayran Olunacak Kadınlar”a ünlü akını!

kadınlara yönelik projelerle dikkat çeken Fox’un Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı ile ayata geçirdiği “Hayran Olunacak Kadınlar” projesi birçok ünlü ismi bir araya getirdi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 24 Ünlü İsimden Podyumda Anlamlı Yürüyüş!

Çağla Şıkel’in sunuculuğunu yapacağı, Cem Yılmaz’ın açık arttırmayı yöneteceği, Geleceğin Güçlü Kadınları projesi için, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 24 ünlü kadın podyuma çıkacak

Çağla ile Yeni Bir Gün bu hafta neden yok?

Sunuculuğunu Çağla Şikel'in üstlendiği program hafta içleri Fox Tv’de ekrana geliyor. Haftanın ilk günü olan bugün daha önce yayınlanan bölümünün tekrarı yayınlandı.

Çağla Şikel Babasının Ölüm Haberini Aldığı Anları Anlatırken Gözyaşlarını Zor Tuttu

Psk. Gökhan Çınar’ın YouTube’de yaptığı programın bu haftaki konuğu ünlü model Çağla Şikel’di. Çağla Şikel, babasının ölüm haberini aldığı anları anlatırken duygusal anlar yaşadı

Alişan hakkında çıkan haberlere isyan etti

Ünlü şarkıcı Alişan hakkında yazılan haberlere isyan etti. Vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarını okuldan alan Alişan'ın özel park yeri kullandığı haberleri yapılmıştı.

Demet Şener’den Çağla Şıkel’e Destek Geldi

Geçtiğimiz günlerde magazin muhabirlerine fakir insanla da beraber olurum şeklinde açıklama yapan Çağla Şıkel’e eski meslektaşı Demet Şener’den destek geldi.

Gündüz kuşağında hareketlilik 3 program birden başlıyor

Eylül ayına sayılı günler kala televizyon dünyasında tatil bitti. Harıl harıl yeni sezona hazırlanan televizyonlarda gözler, gündüz kuşaklarına çevrildi.

Çağla İle Yeni Bir Gün ne zaman başlıyor?

Ekranlar yeni sezon programlarına start vermeye başladı. Çağla Şikel'in sunduğu sevilen program da yakında ekranda olacak. Çağla İle Yeni Bir Gün ne zaman başlıyor?

Çağla Şikel'den kötü haber! Sosyal medyada açıkladı

Çağla Şikel'den kötü haber! Sosyal medyada açıkladı. Çağla Şikel elini kırdı. Çağla Şikel anneler günü paylaşımı. Çağla Şikel kimdir?

Ebru Şallı: Oğlum İçin Her Şeyi Denedim

Ünlü isim Ebru Şallı katıldığı bir televizyon programında bir yıl önce kanser sebebiyle kaybettiği oğlunun son anlarını anlattı. Ebru Şallı her şeyi denediğini belirtti.

Emre Altuğ'dan Çağla Şikel için çok özel sözler

Daha önce evli olan ünlü isimler Emre Altuğ ve Çağla Şikel ayrıldıktan sonra da ilişkilerini arkadaşça devam ettiriyor. Emre Altuğ'dan Çağla Şikel için çok özel sözler…

Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı?

Ünlü sunucu Çağla Şikel son günlerde koronavirüse yakalandığı yönündeki iddialarla gündemde. Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı? Çağla Şikel açıklama yaptı.

Alişan kendisine yönelik aşı tepkilerine cevap verdi

Ünlü sanatçı Alişan ve sunucu Çağla Şikel'in Covid-19 aşısı olduğu görüntülerin yayınlanması tepkilere sebep oldu. Alişan kendisine yönelik aşı tepkilerine cevap verdi.

Koronavirüs Aşısı Olan Çağla Şıkel’den Açıklama!

Koronavirüs aşısı olan Çin Aşısı Coronavac’ın Faz 3 deneysel çalışmasına katılan ve aşı olan ünlü isim Çağla Şıkel’den yeni bir açıklama geldi. İşte detaylar!

Çağla Şikel koronavirüs aşısı oldu: Aşıdan değil virüsten korkun!

Ünlü manken Çağla Şikel koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Covid-19 aşısı için tereddüt yaşayanlara tepki gösteren Çağla Şikel, "Aşıdan değil koronavirüsten korkun" dedi.

Fox Tv’nin yeni yarışma programı meraklandırdı Hangi ünlü isim sunacak?

Temizlik Benim İşim, Yaparsın Aşkım gibi yarışma programlarıyla geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Fox Tv’de iddialı bir yarışma programı daha başlıyor

Çağla Şıkel Öyle Bir Şey Yaptı ki!

Ünlü televizyoncu Çağla Şıkel katıldığı bir programda özel hayatına dair şaşırtıcı açıklamalarla gündem oldu. Şıkel öyle bir açıklama yaptı ki herkesin ağzı açık kaldı.

Çağla Şıkel Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

Bir zamanların Türkiye Güzeli, ünlü manken ve şimdilerin başarılı sunucusu Çağla Şıkel kendisi ve hayata bakışıyla ilgili dobra dobra konuştu. İşte detaylar!

FOX TV'nin sabah programı "Çağla ile Yeni Bir Gün'' dalya diyor

Alanında uzman konuklarla hafta içi sabah kuşağında yer alan program bir kez daha dalya demenin haklı gururunun yaşıyor. Programın içeriği nasıl ve sunucusu Çağla Şikel kimdir?