Cam Tavanlar Dizisine Bomba Oyuncu

Cam Tavanlar Dizisine Bomba Oyuncu
Yakın zamanda Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yaz dizilerinden Cam Tavanlar oyuncu kadrosuna genç ve başarılı oyuncu Utku Ateş’i de dahil etti.

Yaz sezonu geldi. Televizyonlar final ve sezon finali yapacak dizilerini belirledi ve artık bu yapımlar için son saymaya başlandı. Öbür taraftan bitecek ve ara verecek yapımların yerine ilk kez ekrana gelecek yeni yapımlar da seyirciyle buluşmak için son saymaya başladı. Oldukça dinamik bir hayat akışı sergileyen yayıncılıkta bir yapım seyirciye veda ederken aynı saatte başka bir yapımda seyirciye merhaba diyor. Bayramdan sonrası için tüm enerjileriyle yeni sezona hazırlanan kanallardan biri olan Show Tv ekranlarında yayınlanacak Cam Tavanlar adlı dizi de yayına girmek için artık son saymaya başladı. Oyuncu kadrosu oluşturulan konusu belirlenen ve revizeli senaryosu hazırlanan dizinin sete çıkmak için her şeyi hazır. Son olarak diziye ünlü ve genç oyuncu Utku Ateş’in de dahil olmasıyla dizide hiçbir eksik kalmadı.

Utku Ateş Cam Tavanlar Dizisinde

Son zamanların genç ve başarılı oyuncularından olan Utku Ateş Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak ve yaz sezonunda ekrana gelecek Cam Tavanlar Dizisi’nin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Ojo Pictures tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Bunlardan özellikle Kubilay Aka ve Bengü Soral dikkat çekerken diziye dahil olan utku Ateş’te seyirciyi oldukça heyecanlandırdı. Son olarak Gönül Dağı adlı dizide rol alan Utku Ateş’in dizide hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor. Tanıtım fragmanı yayınlanmaya başlayan Cam Tavanların’ın bayram sonrası haziran başı gibi yayına girmesi bekleniyor. Dizi yaz sezonunda en çok merak edilen yapımların başında geliyor.

Utku Ateş Kimdir?

Show Tv ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek romantik dizi Cam Tavanlar’ın kadrosuna dahil olan genç oyunculardan Utku Ateş 1 Ocak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından Üniversitede Sinema ve Televizyon bölümü okumuş ardından Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Bugüne kadar çok yapımda rol alan yakışıklı oyuncunun rol aldığı yapımlar şunlardır.

·         Gönül Dağı

·         Kuzgun

·         Erkenci Kuş

·         Jet Sosyete

·         Ege’nin Hamsisi

·         Hayat sırları

·         Çilek Kokusu

·         Kurt Seyit ve Şura

07-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar