Özlenen dizi Biz Zamanlar Çukurova ile ilgili yeni gelişme!

Özlenen dizi Biz Zamanlar Çukurova ile ilgili yeni gelişme!
Ekranların uzun soluklu sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova ile ilgili yeni gelişme! Adana'da çekilen sevilen dizi ne zaman başlıyor? İşte tüm detaylar!

Dizi sezonunun başlamasına sayılı günler kala yapım şirketleri çalışmalarına hız verdi. Eylül ayında başlayacak olan yeni sezonda bir çok yeni dizi seyirciyle buluşacakken, klasiğe dönüşen Bir Zamanlar Çukurova gibi eski dizler de yeni sezon çekimlerine başladı. Reytingleri 2 sezon boyunca oldukça iyi olan Bir Zamanlar Çukurova, 3. Sezon çekimleri için sete çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor?

Adana'da kurulan özel bir platoda çekilen Bir Zamanlar Çukurova dizisi üçüncü sezonda da oldukça iddialı. Takipçileri tarafından özlemle beklenen dizi, yeni sezonda da hırs, intikam, entrika dolu bir senaryoyla seyirci karşısına çıkacak. Çukurova'da geçen bir dönem hikayesini konu alan dizi, usta oyuncuların başarılı performanslarıyla Türk dizi tarihinde önemli bir yere sahip oldu. Sıradışı bir aşk hikayesi ve bu aşk etrafında gelişen olayların anlatıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda da seyirciyi ekrana kitlemeye hazırlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezonda da iddialı

Kefeli, Hünkar, Züleyha, Yılmaz, Müjgan ve Demir gibi karakterlerin aşk, nefret, entrika ve intikam dolu hikayelerinin anlatıldığı Bir Zamanlar Çukurova'da her karakter için seçilen oyuncuların başarısı diziyi zirveye taşımıştı. Kerem Alışık, Vahide Perçim, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova gibi başarılı oyuncularla 2 sezon boyuncu ilgiyle izlenen dizi 3. Sezona da iddialı bir giriş yapmayı hedefliyor.

Bir Zamanlar Çukurova heyecanla bekleniyor!

Murat Saraçoğlu'nun yönetmenliğinde çekilen Bir Zamanlar Çukurova, kendine özgü bir atmosfere sahip. Adana'da kurulan dönem konseptine uygun platoda çekilen dizi nostaljik sahneleri evlerinize taşıyor. Atv'nin perşembe akşamlarına damga vuran dizisi yeni sezonda da Atv ekranlarından evlerinize gelecek. Bir Zamanlar Çukurova 63. Bölümde seon finali yapmıştı. Yeni sezona 64. Bölümle başlayacak olan dizi, Tims & B'nin başarılı yapımlarından biriydi. Başarıya ulaşmaya alışkın olan dizide yeni sürprizlerin neler olacağı ise merakla bekleniyor. Aladağ Çiftliği'nde geçen maceralar yeni boyutlarıyla yeniden ekranda olacak.

09-08-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar