Çatı Katı Aşk'tan kötü haber! Final mi yapıyor?

Çatı Katı Aşk'tan kötü haber! Final mi yapıyor?
Yeni sezonun sevilen dizilerinden biri olan Çatı Katı Aşk'tan kötü bir haber geldi. Ünlü isimlerin başrolde olduğu Çatı Katı Aşk final mi yapıyor? İşte ayrıntılar…

Mia Yapım tarafından hazırlanan ve Kanal D ekranlarından seyirciyle buluşan Çatı Katı Aşk dizisinden kötü bir haber geldi. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte iddialı yapımlar arasındaki yarış da zorlaştı. Farklı televizyon kanallarında ünlü oyuncuların yer aldığı eski ve yeni diziler seyirciyle buluşunca reyting oranlarındaki dengeler de değişti. Yazlık dizi olarak başlayan ve 15 bölüm yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisi de reyting kurbanı olan diziler arasında yerini aldı.

Çatı Katı Aşk final mi yapıyor?

Mia Yapım tarafından projelendirilen Çatı Katı Aşk dizisinde daha önce başrol oyuncusu değişikliği yaşanmıştı. Barış Ardıç, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz ve Ezgi Şenler kadrosuyla yayına başlayan dizide Ezgi Şenler'in ayrılığı dikkat çekmişti. Yeni bölümlerini Ezgi Şenler yerine Selin Şekerci'yle tamamlayan Çatı Katı Aşk dizisi hakkında alınan final kararı ise başta ekip olmak üzere herkesi şaşırttı. Ani şekilde alınan karara Çatı Katı Aşk 15. Bölüm reytinginin sebep olduğu düşünülüyor.

Reyting sıralamasına giremedi!

Çatı Katı Aşk dizisi romantik komedi tarzında yaz dizisi olarak başlamıştı. 15 bölüm yayınlanan dizinin reytingleri giderek erirken Çatı Katı Aşk 15. Bölüm ilk 10 program sıralamasına giremedi. Kanal D'de yayınlanan dizi yeni başlayan diziler karşısında daha fazla direnemedi ve dizi için final kararı alındı. Çatı Katı Aşk dizisinin 16. Bölümde final yapacağı iddia ediliyor.

Çatı Katı Aşk dizisinin konusu nedir?

Barış Ardıç, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz ve Selin Şekerci'nin yer aldığı Çatı Katı Aşk dizisi mutlu ve sıcak bir aileye iki yabancının dahil olmasıyla başlayan bir hikayeyi anlatıyordu. Ateş, Şirin, Demir ve Yasemin'in hem aileleriyle hem de birbirleriyle yaşadıkları komedi tarzında ekrana yansıyordu. Küçük yalanların içerisinden çıkılamayacak bir hal alması ise işleri tamamen karıştırdı. Ani bir kararla final yapacağı iddia edilen Çatı Katı Aşk Kanal D'de Cumartesi akşamları yayınlanıyordu.

18-10-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar