Çatı Katı Aşk 16. Bölüm İzle (FİNAL)

Çatı Katı Aşk 16. Bölüm İzle (FİNAL)
Çatı Katı Aşk 16. Bölüm İzle, 24 Ekim Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk yeni ve final bölümünü izlemek için detaylar haberimizde!

Çatı Katı Aşk, Mia Yapım imzalı ve yönetmenliğini Şenol Sönmez'in yaptığı dizi iki yabancının kendi halinde yaşayan bir aileye kiracı olarak dahil olması ile başladı ve bugün 16. bölüm ile finale ulaşıyor. Başrollerinde Furkan Andıç (Ateş Avcı), Selin Şekerci (Şirin Çetin), Yiğit Kirazcı (Demir Yılmaz), Nilay Deniz (Yasemin Çetin), Renan Bilek (Celal Yılmaz), Tülay Günal (Perihan Yılmaz), Erhan Yazıcıoğlu (Asaf Avcı), Ebru Aykaç (Gülriz Avcı), Burak Tamdoğan (Filozof Emin), Pelin Öztekin (Süheyla Durmaz), Bülent Seyran (Şuayip Durmaz), Bedia Ener (Saadet Yılmaz) gibi isimlerin yer aldığı ve romantik komedi türündeki Kanal D'ye ait Çatı Katı Aşk 16. Bölüm (Final) İzlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

ÇATI KATI AŞK 16. FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Çatı Katı Aşk 16. Bölüm İzle (FİNAL) Başrollerini Furkan Andıç ve Nilay Deniz ve Selin Şekercinin paylaştığı, çekimleri istanbulda platoda gerçekleşen Çatı Aşk dizisi bu akşam 16. bölüm ile final yapacak. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde, Ateş ve Şirin iyileştirmek için canla başla tedavi ettikleri Mafya babası, Ateş'in ameliyatı sonrası elim bir şekilde can verir. Ateş tam parayı alacakken ölen mafya babası yüzünden oradan kaçmak zoeunda klaırlar. Tabi ölenmafya babasının  adamları da Ateş ve Şirin'in eşkalleri elinde sokak sokak onları ararken en olmıyacak kişiye denk gelirler. 

Demir ve Yasemin ise onları saklamak isterken başlarına gelmedik kalmaz. Birde Ölen adamın ekibi tarafından bir güzel dayak yer. Yasemin bu kadar yalan ve dolanın içinde tek temiz kalan şeyin Demir olduğunu söyler. Aşkları günden güne bacayı sararken Saafet anne Demir'e Şirin'i almakta kararlıdır. 

Gülriz ise Emin'e Ateş'in kendi oğlu olduğunu söyler. Oğlu olduğunu öğrenen Emin ne yapacaktır? Hepsi ve daha fazlası Çatı Katı Aşk 16. Final bölümü ile bu akşam Kanal D'de. dizinin yeni bölümünü sitemizden izlemk için yukarıdakı bağlantı linkini kullanabilirsiniz. İyi Seyirler. . . 

 

24-10-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar