Çatı Katı Aşk 14. Bölüm İzle!

Çatı Katı Aşk 14. Bölüm İzle!
Çatı Katı Aşk 14. Bölüm İzle. Cumartesi Akşamlarının Aşk ve Kahkaha Dolu Dizisi Çatı Katı Aşk Yeni Bölümü ile Bu Akşam Kanal D'de. Detaylar Haberimizde!

Mia Yapım İmzalı Kanal D'nin sevilen dizisi Çatı Katı Aşk 14. bölüm ile bu akşam sevenleri ile buluşuyor. Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı be Nilay deniz gibi oyuncuların rol aldığı dizide Aşk bu sefer bacayı sarmak yeri kördüğüm ediyor. Yönetmenliğini Barış Yöş'ün üstlendiği senaryosunu ise  Saygın Delibaş'ın kaleme aldığı Çatı Katı Aşk'ta işler karışıyor mu? Yasemin'in anne ve babasının öğrendiği gerçek onu istanbul'dan koparacak mı? Ateş Ayşen'e kendini anlatmak isterken kendini nerede bulacak? Hepsi ve daha fazlası bu akşam Kanal D'de saat 20:00'de. Çatı Katı Aşk son bölüm ful izlemek için detaylar haberimizde!

ÇATI KATI AŞK 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Geçtiğimiz hafta Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin'in anne ve babası Balıkesirden çıkagelmiş, Yasemin'in de yüreği ağzına gelmiştir. Bir Yandan Demir'in ailesine Ateş'in eşi olmadığı ortaya çıkacak, bir yandan da Yasemin ve Demir'in evli olduğunu bilmeyen ailesinin kalbine inecektir. 

Bu akşam yayınlanacak Çatı Katı Aşk son bölüm de, Demir Yasemin'in ailesinin gözüne girmek için elinden geleni yaparken,  Yasemin'in ailesi Ateş ve Yasemin'in evli olduğunu anlar. Ortaya çıkan bu gerçek ile babası Yasemin'i sildiğini söyleyerek memleketine geri dönmesine sebeb olur.  Diğer Yandan Ayşen'in gerçek anne ve babası ortaya çıkar. Annesinin Şenay olduğunu öğrenen Ayşen ise bu bilgi karşıdında şaşırmayan Ateş'ten şüphelenir. Ateş'in birşeyler sakladığından emindir. 

Ateş kendisini Ayşen'e ispat etmek ister. Fakat kendisini odasına kapatan Ayşen'e değil söz söylemek ulaşmak bile imkansızdır. Ateş'te olanlardan sıkılır ve yalnız kalmaya karar verir. Fakat bu pekte mümkün olmaz. Ateş tanışmak zorunda kaldığı Şirin ile başını derde sokar. Şirin'in oynadığı minik bir oyun sevgilisi ve Ateş arasında kavgaya sebeb olur. İşin sonu ise Nezarethanede biter. Ateş yalnız kalmayı dilerken bir yerlerde yalnış olmalıdır. 

Ertesi gün ikiside salıverilince tabiki gidecek yeri olmayan Şirin'i Çatı katına getirir. Bir Yandan Ayşen, bir yandan Demir, bir yandan Yasemin'in ailesi herşey birbirine karışır. Birde Şirin sorumsuzca davranıp Çatı Katını ateşe verince herkes darmağın oluverir. Hepsi ve daha fazlası bu akşam saat 20:00'de Kanald'de. Çatı Katı Aşk 14. bölüm izlemek için detaylara haberimizden ulaşabilir, Çatı Katı Aşk son bölüm Ful izleyebilirsiniz. İyi Seyirler. . . 

10-10-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar