Çocukluk 1. Bölüm izle!

Çocukluk 1. Bölüm izle!
Merakla beklenen ve daha başlamadan çok konuşulan yeni dizi Çocukluk bu akşam başlıyor. İddialı dizi Çocukluk 1. bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın. Çocukluk 1. bölüm izle!

Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olmaya aday Çocukluk dizisi ilk bölümüyle bu akşam Fox Tv'de seyirci karşısına çıkıyor. Tüm hayatını çocuklara adayan Mahir Boztepe'nin hikayesini anlatan Çocukluk dizisi önce Kimsesizler ismi ile tanıtılmıştı. Gelen tepkilerin ardından adı değiştirilen Çocukluk dizisinde Behçet Ç karakteriyle akıllarda iz bırakan Erdal Beşikçioğlu başrolde. Farklı hikayesiyle bu akşam yayınlancak Çocukluk 1. Bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Çocukluk 1. Bölüm izle!

Yeni dizi Çocukluk 1. Bölüm izle!

Fox Tv'de perşembe akşamları yayınlanacak Çocukluk dizisi, iki büyük yapım şirekti MF Yapım ve Med Yapım ortak projesi. Kamuoyunda senaryosuyla ilgili çeşitli eleştirilerin yapıldığı Çocukluk dizisi ilk olarak Kimsesizler adıyla tanıtılmıştı. Başrollerinde usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Selen Öztürk, Damla Cercisoğlu ve çocuk oyuncular Beren Gökyıldız ve Kübra Süzgün'ün olduğu Çocukluk dizisinin senaryosu Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars tarafından yazılıyor. Çocukluk ilk bölüm canlı izle!

Çocukluk ilk bölüm izle! Çocukluk dizisinin konusu ne?

Çocuk yıldızlarla birlikte usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun rol aldığı Çocukluk dizisinin konusu oldukça merak ediliyor. Kimsesiz çocuklarla ilgilenen ve hayatını onlara adayan Mahir Boztepe karakterini fenomenleşen karakterlerle tanınan Erdal Beşikçioğlu canlandırıyor.  Fox Tv'de cuma akşamları yayına başlayacak dizinin konusu, Ali Kaan Umut Evi'ne gelen çocukların aile edinmelerini sağlayan Mahir Boztepe ile kimsesiz çocukların özlem ve acıları bağlamında ele alınan hayat hikayeleri oluşturuyor.

Çocukluk dizisinde çocuk yıldızlar rol alıyor!

Bir yetimhane dizisi olarak tasarlanan Çocukluk dizisi daha ilk bölümden dikkat çekmeyi başardı. Fragmanları yayınlanan Çocukluk 1. Bölüm merakla bekleniyor. Çocukluk dizisinde çocuk oyunculardan, Mavi karakteriyle Beren Gökyıldız, Mozi karakteriyle Kübra Süzgün, Bambi karakteriyle Nilay Yeral ve Zeynep karakteriyle Derinsu Akkuş rol alıyor. Ali Kaan Umut Evi'ne sığınan bu çocukların doğru ailelerle buluşması için mücadele edecek Mahir Boztepe'nin de bir hikayesi var… Kardeşlik bağlarının gücü ve her ihtiyaç duyulan anda yetişen Ayşegül'ün (Burcu Özberk) sıcaklığı evlerinize taşınacak… yeni dizi Çocukluk ilk bölüm her Cuma saat 20:00'da Fox Tv'de…

Çocukluk 1. Bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İyi seyirler…

09-10-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar