Çocukluk 7.bölüm İzle!

Çocukluk 7.bölüm İzle!
20 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak dizide bu akşam yeni bölüm ekranlara gelecek. Çocukluk son bölüm izlemek ve canlı yayından haberdar olmak için haberimizde takipte kalın.

Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Selen Öztürk'ün başrollerde olduğu Fox Tv'nin yeni sezon yapımlarından biri olan Çocukluk dizisi bu akşam yeni bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Dizide birbirinden yetenekli çocuk yıldızlar yer alıyor. Ali Kaan Umut Evi'nde yaşama tutunmaya ve bir aile bulmaya çalışan minik yüreklerin hikayeleri ekranları başındaki izleyicilere duygusal anlar yaşatıyor. Çocukluk 7. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Çocukluk 7. bölüm canlı izle!

ÇOCUKLUK 7. BÖLÜM ÖZETİ

Fox Tv ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile farklılık yaratan dizilerden biri haline gelen Çocukluk dizisinde bu akşam, Ayşeğül ve Mahir kendilerini yalnızlığın da verdiği etki ile aile olma büyüsüne kaptırırlar. Onlar bu hisler içerisinde iken Mavi alev alev yanmaktadır. Bu haberi alınca Mavi ve Ayşegül deliye döner. Hemen yurda dönerek Mavi'yi Ayşegül'ün evine götürürler. O iyileşene kadar, kendisni iyi hissede kadar yanında olmaya karar verirler. Fakat bu süreç biraz değişik ilerler. 

Birbirlerine ilgileri oldukları hisseden iki insan, birlikte bir gece yaşamanın verdiği büyü ile daha da yakınlaşırlar. Bu durum Mahir'e biraz yanlış gelede aslında olduğu andan memnun görünmektedir. iki insan bu duyguları yaşar iken Gülay yurda çıkagelir. Yıllar önce öldüğü sanılan oğulları Ali kaan'ın ölmediğini söyler. Onu bulduğunu ve yeniden anne baba olacaklarını düşünür. Ali kaan yanlarında iken bu duyguyu en uç noktasına kadar yaşadalar da gerçek farklıdır. Ali Kaan'ı büyüten anne hapistedir. Ve en büyük planı Mahir ve Gülay'ı kandırmaktır. Olayı içerisinde iken ne yaşadıklarını anlayamayan çiftin başına neler gelecek? Ali kaan sandıkları çocuk aslında kimdir? Ayşegül yurtta bir anda Gülay'ı görünce nasıl tepki verir? 

Merak ettiğiniz herşey ve daha fazlası bu akaşm saat 20:00'de Fox Tv ekranlarında olacak. Çocukluk 7. son bölüm canlı izlemek ve datylardan haberdar olmak için bizi takipte kalın.

İyi Seyirler. . . 

20-11-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar