Erdal Beşikçioğlu'nun olduğu projeler neden erken final yapıyor?

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun son dönemde yer aldığı projeler erken final yapan projeler oldu. Behzat Ç'den sonra yaşanan bu duruma dikkat çeken bir yorum geldi…

Çocukluk 11. bölüm izle (Final)

Çocukluk 11. bölüm izle (Final); Çocukluk dizisinin final bölümü olan yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Çocukluk dizisi final mi yapıyor?

Yeni sezona iddialı başlayan Çocukluk dizisi final mi yapıyor? Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Çocukluk dizisi hakkında alınana karar dizinin sevenlerini meraklandırdı!

Çocukluk 9. Bölüm İzle!

Çocukluk 9. Bölüm İzle; 4 Aralık Cuma akşamı 9. Yeni bölümüyle ekrana gelen Çocukluk adlı dizinin 9. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çocukluk 8.bölüm İzle! (27 Kasım Cuma)

27 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak dizide bu akşam yeni bölüm ekranlara gelecek. Çocukluk son bölüm izlemek ve canlı yayından haberdar olmak için haberimizde takipte kalın!

Çocukluk 7.bölüm İzle!

20 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak dizide bu akşam yeni bölüm ekranlara gelecek. Çocukluk son bölüm izlemek ve canlı yayından haberdar olmak için haberimizde takipte kalın.

Çocukluk 6. bölüm izle!

Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Çocukluk dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Minik yüreklerin hayat yolculuğunu anlatan Çocukluk 6. bölüm izle!

Çocukluk 5. Bölüm İzle! (Son Bölüm)

Çocukluk 5. Bölüm İzle! Burcu Özberk, Erdal Beşikcioğlu, Beren Gökyıldız gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Çocukluk 6 Ekim Cuma akşamı Fox ekranlarında.

Çocukluk 4. Bölüm izle!

Yeni dizi Çocukluk yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak. Çocuk yıldızlarla Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk'i bir araya getiren Çocukluk 4. Bölüm izle!

Çocukluk 3. Bölüm izle!

Ekran macerasına yeni başlayan dizilerden Çocukluk bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Çocukluk 3. Bölüm izle!

Çocukluk 2. Bölüm izle (Son Bölüm)

Fox TV'nin yeni dizisi Çocukluk 2. bölümü izle! Dizinin 16 Ekim Cuma akşamı yayınlanan yeni bölümünde neler olacak? Çocukluk son bölüm özeti haberimizde!

Çocukluk 1. Bölüm izle!

Merakla beklenen ve daha başlamadan çok konuşulan yeni dizi Çocukluk bu akşam başlıyor. İddialı dizi Çocukluk 1. bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın. Çocukluk 1. bölüm izle!