Çocukluk 11. bölüm izle (Final)

Çocukluk 11. bölüm izle (Final)
Çocukluk 11. bölüm izle (Final); Çocukluk dizisinin final bölümü olan yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Çocukluk 11. bölüm izle (Final); FOX TV'nin ekrana getirdiği ve Med Yapım ile MF Yapım'ın ise yapımını üstlendiği Çocukluk dizisi 25 Aralık Cuma akşamı final bölümüyle ekrana geliyor. Sona gelen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ve dizinin nasıl sona ereceği merak ediliyor. Son bölümü merakla takip eden ve dizinin bitmesi nedeniyle üzgün olan Çocukluk dizisi izleyicileri yeni bölüm için ekran başında olacak. Bu dizinin final anlamına gelen yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu adresten rahatlıkla takip edebilirsiniz. Çocukluk dizisinin 11. ve final bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Ayrıca final bölümünün özetine de sayfanın devamından ulaşabilirsiniz.

Çocukluk 11. bölüm izle (Final)

Star TV'den ekrana gelen ve MF Yapım ile Med Yapım ortaklığı taşıyan Çocukluk dizisinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Selen Öztürk, Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş gibi isimler yer aldı. 9 Ekim 2020 tarihinde ilk bölümü ekrana gelen Çocukluk dizisi 25 Aralık 2020 tarihinde ekrana gelecek 11. bölümüyle final yapıyor. Yönetmen koltuğunda Nedim Güç'ün yer aldığı Çocukluk dizisinin senaryosunu Ebru Hacıoğlu ve Veda Pars kaleme alıyor. Çocukluk dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümü meraklı gözlerle bekleniyor. Dizinin izleyicileri ise yeni bölümü internet üzerinden izleyebilecekleri bir internet adresi arıyorlar. Bu sayfada yeni bölümü izlemeniz mümkün. Çocukluk dizisinin yeni bölümünü yukarıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Çocukluk final bölümü özeti

Mahir kendisini riske atarak Zeynep'i kurtarmıştır. Zeynep iyidir ancak şimdi de Mahir'in hayatı tehlike altındadır. Ayşegül, Mahir'i kurtarmak için çabalarken Zeynep, onun yokluğunda yuvaya Mavi'yi almaya şüpheli akrabaları gelir. Demet de bu durumdan faydalanarak Ali Kaan'ı kaçırmaya çalışır. Gülay, kıskançlık nedeniyle olmadık şeyler yapınca Ayşegül, Mavi'yi koruyamaz. Mavi için tek kurtuluş yolu hastanede ölüm kalım savaşı veren babasıdır. Çocukluk dizisinin final bölümü 25 Aralık Cuma akşamı FOX TV'den ekrana gelecek. Yeni bölümü bu sayfa üzerinden tek parça ve full HD olarak izleyebilirsiniz.

25-12-2020
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler