Çöp Apartmanı Dizisinin Yeni Adı Ne? İşte Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Çöp Apartmanı Dizisinin Yeni Adı Ne? İşte Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu!
TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan ve kod adı Çöp Apartmanı olarak belirlenen dizinin yayın adı Hayat Apartmanı olarak belirlendi. İşte detaylar!

Yeni yayın dönemi yaklaştıkça yapım şirketleri hazırladıkları projelere son halini vermeye başladılar. Oyuncu kadrosu tamamlanıyor, mekanlar belirleniyor, kostüm sanat işleri bitiriliyor ve tabi en önemlisi yapımlarını seyirciye sunacakları en önemli vitrin olan projenin ismine son noktayı koyuyorlar. Pek çok dizi hazırlıklara başlarken daha sonra değiştirilmek üzere bir kod isim belirliyor ve daha sonra nihai isim veriliyor. TRT 1 ekranlarında OGM Pictures tarafından hazırlanan ve yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan yapımlardan biri olan ve ilk ismi Çöp Apartmanı olarak belirlenen yapıma son nokta kondu ve yapımın seyirciyle buluşacağı isim belirlendi. İşte haberin detayları!

Çöp Apartmanı Gitti Hayat Apartmanı Geldi!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan dizilerden biri olan ve OGM Pictures tarafından hazırlanan ve ilk adı Çöp Apartmanı olan projeye gerçek adı verildi. Hayat Apartmanı olarak belirlenen isimle yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan hayat Apartmanı Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlandı. Hayat Apartmanı’nın senaryosu Deniz Madanoğlu tarafından kaleme alınırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Lostuvalı oturacak. Son eksiklikleri giderilen yapımın yakın zamanda sete inmesi bekleniyor. TRT’nin bu sezon başlayacak birçok yapımından biri olacak olan Hayat Apartmanı kanalın iddialı yapımlarından biri olarak dikkat çekiyor. Seyircinin de heyecanla beklediği yapımın oyuncu kadrosu da tamamlanmak üzere.

Hayat Apartmanı Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

OGM Pictures tarafından yeni sezonda TRT 1’de yayınlanmak üzere hazırlıkları süren Hayat Apartmanı hazırlıklarını tamamlayarak sete inmek için gün sayıyor. Hayat Apartmanı Çağrı Lostuvalı tarafından yönetilecek ve oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Uzun bir çalışmanın sonunda dizinin oyuncu kadrosunda Caner Cindoruk, Merve Dizdar, Celil Nalçakan, Ezgi Asaroğlu, Serkan Altunorak, Alper Saldıran, Selen Uçer, Macit Koper ve Ali Atilla Şendil yer alıyor. Dizinin hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanmış durumda. Hayat Apartmanı’nda çok temiz olmak uğruna çevrelerini ve yaşamlarını bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin hikayesi ele alınıyor. Yakın zamanda sete inecek Hayat Apartmanı yeni yayın döneminde TRT 1’de ekranlara gelecek.

29-07-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar