Çukur dizisine bomba transfer!

Çukur dizisine bomba transfer!
Ay Yapım'ın gözde dizilerinden Çukur yeni sezonuyla büyük merak uyandırmaya devam ediyor. Efsane kadroya yeni bir oyuncu mu eklenecek? Ünlü isim sosyal medya hesabından duyurdu!

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu ve Necip Memilli gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Çukur dizisi 4. sezonuyla izleyici karşındaki yerini aldı. Sezona önemli transferlerle başlayan dizinin kadrosuna Barış Arduç, Mustafa Avkıran ve İrem Sak gibi isimler katıldı. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen diziye son katılan isim ise Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız usta bir oyuncu oldu. Çukur dizisine katıldığını sosyal medya hesabından müjdeleyen oyuncu Filiz Taçbaş kimdir?

FİLİZ TAÇBAŞ ÇUKUR DİZİSİNDE!

Arka Sokaklar dizisinde 6 sezon boyunca Rıza Baba'nın eşi Ayla karakterini canlandıran başarılı oyuncu Filiz Taçbaş Çukur dizisine katılıyor. Sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden paylaşım yapan oyuncu ''Çukur dizisi ile setlere dönmenim heyecanını sizlerle paylaşmak istedim. Bende sizler kadar heyecanlıyım. İzmir Foça’dan Çukur için döndüm.'' notunu düşerek güzel haberi sevenlerine duyurdu. Hangi karakteri canlandıracağı şimdiden merak edilen Taçbaş dizi setinde çekilen fotoğrafını paylaştı.

FİLİZ TAÇBAŞ KİMDİR?

1 Ocak 1964 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Filiz Taçbaş oyunculuğa 10 yaşında iken Bacım adlı sinema filmiyle başlamıştır. 1981 yılında yüz güzeli yarışmasında birinci olmuş yurt dışı defilelerine çıkıp mankenlik yapmıştır. 1982 yılında tiyatroya başlamış Defne Yalnız, Müjdat Gezen, Abdullah Şahin, Enis Fosforoğlu ve Teoman Aksoy gibi isimlerle birlikte oynama şansı bulmuştur. Mahallenin Muhtarları, Gönül Bahçelerinde, Süper Şamata ve Koçum Benim gibi yapımlarda yer alan oyuncu 2006-12 yıllarında efsane dizi Arka Sokaklar'da Rıza Baba'nın (Zafer Ergin) eşi Ayla karakterine can vermiştir. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra milli bir tenisçi olan Filiz Taçbaş gazetelerde tenis ile ilgili yazılar da yazmıştır. 

02-10-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar