Demet Akalın TV 8'e transfer oldu

Demet Akalın TV 8'e transfer oldu
Televizyonların ve sahnelerin başarılı isimlerinden olan ünlü isim Demet Akalın yeni yayın dönemi için Tv 8 ile anlaştı.

Televizyon kanalları yeni yayın dönemi için hazırlıklarını her koldan devam ettiriyor. Pek çok yeni dizinin seyirciyle ilk kez buluşacağı ve eski dizilerin de yeniden ekrana geleceği yeni yayın döneminde kanallar sadece diziler için çalışmalarını sürdürmüyor. Kanallar aynı zamanda seyirciyi ekran başına toplayacak ve reyting alabilecek yeni projeler geliştirmeye de devam ediyor. Bu programlar daha çok yarışma, eğlence ve kuşak programları olurken bu programlarla kanallar seyircileri ekran başına çekmeye çalışıyor. Son zamanlarda kuşak programlarının gün içinde seyirciyi etkilemeye ve ekran başına çekmeye başlamasıyla Tv 8’de yeni bir programın hazırlığına başladı. Kanal özellikle gün içinde yayınlanan kuşak programlarla dikkatleri çekerken yeni bir ünlü isimle yeni bir programın ilk adımını attı. Son olarak Gelinim Mutfakta adlı programın sunuculuğunu yapan ünlü isim Demet Akalın Tv 8 ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sürpriz bir program

Televizyon kanalları yeni yayın dönemi hazırlıklarını sürdürüyor. Dizilerin yanı sıra yeni programlarla yayın akışını güçlendirmek isteyen kanallar seyirciye cazip gelecek programlar için çalışmalarını sürdürüyor. Tv 8 ekranlarında yayınlanacak ve yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak yeni bir program için çalışmalar başladı. Gündüz kuşağında yayınlanması planlanan sürpriz bir kuşak programı planlamasına başladı. Ünlü sunucu Demet Akalın ile anlaşan kanal detayları belli olmayan bir programın sunuculuğunu Demet Akalın’a emanet etti. Son olarak Gelinim Mutfakta adlı programla seyirci karşısına çıkan demet Akalın’ın hazırlayacağı ve sunacağı program merakla beklenmeye başlandı.

Demet Akalın kimdir?

Televizyon ekranlarının ve sahnelerin sevilen isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı ve sunucu Demet Akalın 23 Nisan 1972 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Demet Akalın ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından sahnelerde yer almaya başlamıştır. Ünlü isim bugüne kadar pek çok albüme imza atarken aynı zamanda dizi ve filmlerde de rol almıştır. Demet Akalın bugüne kadar, Sebebim, Unuttum, Bana ne, Kusursuz 19, Dans Et, Zirve ve Ateş adlı şarkılara imza atmıştır. Ünlü isim ayrıca, Günlerden Pazar, Sensiz Olmaz, Tele Anahtar, Osman Pazarlama ve En İyi Arkadaşım adlı dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

30-08-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar