Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki!

Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki!
Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki! Demet Akalın'dan tatile gidenlere karşı tepki. Demet Akalın kimdir?

Demet Akalın'ın tatile gidenler karşı söylediklerine tepki geldi. Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki! Pandemi kısıtlamasında tatile giden halka Demet Akalın'dan tepki. Demet Akalın'ın sözlerine tepki yağmuru. Demet Akalın'ın son paylaşımı. Demet Akalın kimdir?

Geçtiğimiz gün koronavirüs ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen 17 gün süre ile tam kapanma dönemine geçildi. Ancak tam kapanma gününden bir gün önce tatile giden vatandaşlar İstanbul'a ayrılırken uzun kuyruklar oluşturan trafikte görüntülenmişti. Bu duruma tepki gösteren Demet Akalın, yorum yağmuruna tutuldu. Tam kapanma döneminde tatile giden halka, 'Kimse param yok demesin valla, herkesin evi var Bodrum'da' sözlerini kullanan Demet Akalın'a tepki yağdı.

Demet Akalın'dan tam kapanma sürecinde tatile gidenlere sert tepki!

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının gündeminde bugün, tam kapanma döneminde tatile giden halk ile ilgili konuşuldu. Bu duruma tepki gösteren Demet Akalın, 'Kimse param yok demesin valla, herkesin evi var Bodrum'da' sözlerini kullandı.

Ancak takipçilerinden ve bir çok ünlü isimden söylediği sözler hakkında tepki alan Demet Akalın geri adım atarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Demet Akalın, 'Hepimiz gibi ben de o kalabalık Bodrum trafiğine sinirlenip söyledim lafı! Evde oturanlar asla kast etmedim ama kuliste konuşur gibi konuşmuşum çok özür' dedi. 

Tam kapanma döneminde ki bu süreyi Bodrum'da geçirmek isteyen halkın oraya akın etmesi üzerine açıklama yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 'Nüfusumuzun şu anda 500 bini aşkın olduğunu söyleyebiliriz. Bodrum turistik özelliği dolayısıyla; yaz aylarında 1 milyonu geçen bir nüfusa hizmet edebiliyordu. Tabi artık bu yıla yayıldı. Tam kapanmayla birlikte kentimizde günlük ortalama 8 bin araç girişi oluyor. Bu girişlerinde yüzde 50'si çıkış yapıyor, çıkış yapan araçlar ise, ilçeye lojistik sağlayan araçlar ve servis araçlarından oluşuyor. Biz bu yoğunlukla mücadele etmek için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Tüm belediye personelimizle, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm gayretiyle Bodrum’da bu yoğunluktan kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız' dedi.

01-05-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar