Doctor Foster uyarlaması Sadakatsiz sete çıktı! Başrollerde hangi isimler var?

Doctor Foster uyarlaması Sadakatsiz sete çıktı! Başrollerde hangi isimler var?
Yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanan iddialı dizi Sadakatsiz'in çekimleri başladı. Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması olan dizinin başrolleri de çok iddialı…

Medyapım tarafından projelendirlen ve Kanal D ekranlarından seyirciyle buluşacak olan Sadakatsiz dizisinin çekimleri başladı. BBC Studios ile Medyapım yeni proje için anlaşma sağlamıştı. Dünyaca ünlü dizi Doctor Foster uyarlaması olan Sadakatsiz, yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Caner Cindoruk ve Cansu Dere'nin başrollerde olduğu Sadakatsiz'in ekim ayında yayına başlaması bekleniyor.

Sadakatsiz yeni sezonun en iddialı projelerinden!

Yeni sezonda Kanal D'nin en iddialı projelerinden biri olmaya aday Sadakatsiz dizisi için lisans anlaşması yapıldığı dünyaya duyuruldu. Türkiye'nin en büyük yapım şirketlerinden Medyapım ile BBC Studios arasında yapılan lisans anlaşmasıyla BAFTA ödüllü Doctor Foster dizisi seyirciyle Sadakatsiz ismiyle buluşacak. Dünyada izlenen en ünlü dizilerden biri olan Doctor Foster daha önce de Güney Kore, Hindistan, Fransa ve Rusya uyarlamaları için lisanslanmıştı. Doctor Foster Güney Kore'de The World Of The Married ismiyle yayınlanmış ve ülkenin en yüksek reytingli dizisi olmuştu.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk başrollerde

Doctor Foster'ın Türkiye uyarlaması Sadakatsiz, güzel ve başarılı oyuncu Cansu Dere'nin başrol oyunculuğuyla çekiliyor. Cansu Dere'ye başrolde eşlik eden isim ise Kadın dizisindeki performansıyla çok beğenilen Caner Cindoruk oldu. Doctor Foster dizisinin orijinal hikayesi ve senaryosu Mike Bartlett tarafından yazılmıştı. Psikolojik gerilim türünde bir dizi olan Doctor Foster'da kocasının kendisini aldattığını düşünen bir kadının hikayesi ele alınıyor.

Güçlü ve karmaşık bir kadın!

BBC Studios yetkilisi Andre Renaud ile Medyapım Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aksoy'un düzenlediği basın toplantısında lisans anlaşması tüm dünyaya duyuruldu. Andre Renaud burada yaptığı konuşmada, "Gemma Foster güçlü ve karmaşık bir kadın; Cansu Dere’nin Türk seyircisi için bu karakteri nasıl yorumlayacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Medyapım’ın kaliteli dizi uyarlamaktaki olağanüstü başarısı ve Türk izleyicisinin dizilere olan tutkusu sayesinde Doctor Foster’ın bu versiyonunun da Türkiye’deki seyircileri Kanal D’ye kilitleyeceğinden eminim. Bunun bu bölgedeki uyarlamalarımızın ilki olmasını umuyorum" ifadelerini kullandı.

03-09-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

İlk ve ortaöğrenimini Giresun'da tamamlayan Caba, Üniversite hayatına Trabzon'da başladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Bölümü'ne .. devamı.. mail
Yorumlar