Erol Köse'den Aleyna Tilki'ye Sert Sözler

Erol Köse'den Aleyna Tilki'ye Sert Sözler
Müzik dünyası yine toz duman. Ünlü isim Erol Köse genç şarkıcı Aleyna Tilki’yi klibinde giydiği kostüm dolayısıyla sert şekilde eleştirdi.

Ünlüler dünyasında halen zaman zaman gündeme gelen ve magazin basını ve sosyal medyada da bu tür haberlerin sık sık yer aldığı bir konu bugünlerde başka bir versiyonuyla yeniden konuşulmaya başlandı. Geçtiğimiz haftalarda Gülşen’in sahne kıyafetleriyle ilgili uzun uzun görüş bildiren, açıklama yapan ya da konuya bir şekilde müdahil olan ünlüler bu konuyla alakalı başka alanlarda da ve kişiler üzerinden de bu konuyu gündeme getirmeye devam ediyor. Son olarak müzik dünyasının önde gelen ve zaman zaman da sert bir şekilde eleştirilen ünlü ismi Erol Köse yine müzik dünyasının önde gelen genç isimlerinden Aleyna Tilki’nin son klibindeki görüntülerle ilgili ünlü şarkıcıya sert sözlerle yüklendi. Klibinde bazı sahnelerde iç çamaşırlarıyla kalan Aleyna Tilki aleyhine açıklama yapan Erol Köze ünlü şarkıcı hakkında kariyeri terle bir olmuştur ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki Erol Köse’nin Hedefinde

Ünlü şarkıcı ve genç kitlenin adeta sevgilisi haline gelen Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde Take It Or Leave It adlı şarkısına bir klip çekti. Oldukça iddialı görüntülerle dolu olan klip magazin basını ve sosyal medyada konuşulurken klip ve şarkıcıya dönük en sert eleştiri yine müzik piyasasından geldi. Ünlü isim Erol Köse Aleyna Tilki’nin son klibi ve cesur sahneleriyle ilgili olarak “Aleyna Tilki cümle aleme Ramazan günü donunu göstermek zorunda kaldıysa kariyeri yerle bir olmuştur. İngilizce üç single yapmıştır. Hiçbiri tutmamıştır. Daha önce bu kızımızın 100 milyonlarca dinlenmiş klipleri, patlamış şarkıları vardır. Ama İngilizce sevdasına son üç yıl ve birazda ekibini dinlemeyip ben oldum artık havasına girince yerle bir olmuştur. Ne menajerini ne de basın danışmanını dinlememektedir. Ben her şeyi bilirim deyince işte bildiğin bu” ifadelerini kullandı.

Bu Don Kardeşim

Erol Köse Aleyna Tilki aleyhindeki sözlerini daha da sertleştirerek konuyu ünlü ismin son klibine getirerek “İşte Gülşen o kadar açtıysa ben daha ilerisine giderim. Güzelim bir sonraki etabınızı zaten ahlak polisi huzurunda yapacaksınız. Bu ne ya? Bakın erotizm ile pornografi birbirinden farklıdır. Bu çiğ. Türk gençleri senin donunu niye görsün ya? Bu kostüm falan değil bu don kardeşim. Bu gördüğün Aleyna Tilki’nin çaresizliğidir” ifadelerini kullandı. Bu sert sözler karşısında genç ve ünlü isim Aleyna Tilki ise henüz bir açıklama yapmadı.

16-04-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar