Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Kadrosuna Sürpriz Bir İsim Transfer Oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Kadrosuna Sürpriz Bir İsim Transfer Oldu
Atv’nin fenomen yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a yeni oyuncu. Usta oyuncu Levent Sülün önümüzdeki salıdan itibaren EDHO’da!

Atv ekranlarında uzun zamandır ekranlarda olan ancak zaman zaman bir yayınlanıp bir yayınlanmayan ve hakkında en çok final yapılacak iddiasıyla konuşulan dizilerden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Damı Diğer Edho’dan haber var. Geçtiğimiz hafta ve bu hafta ekranlara gelmeyen ve hakkında bitecek söylentileri bir kez daha çıkan fenomen dizi Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz önümüzdeki Salı akşamı sevenleriyle buluşuyor. Seyircisi tarafından heyecanla takip edilen EDHO kendine has bir tarzıyla tam bir racon ve mafya dizisi. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizi Atv’nin de en çok seyredilen yapımları arasında. Dizinin birbirinden ünlü oyuncularından oluşan kadrosuna usta bir oyuncu daha transfer oldu. Son olarak Çukur’da rol alan usta oyuncu Levent sülün bundan böyle Edho’yla ekranlara gelecek.

Levent Sülün EDHO’da!

Atv ekranlarında Salı akşamları seyirciyle buluşan ve oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil, Sabina Toziya gibi ünlü isimlerin yer aldığı Atv’nin mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz oyuncu kadrosuna usta isim Levent Sülün’ü de dahil etti. Son iki haftadır yayınlanmayan dizi 19 Ocak Salı akşamı 179. Bölümü ve yeni oyuncusu Levent Sülün’le ekranlarda yer alacak. dizide hangi karakteri canlandıracağı şimdilik belli olmayan usta oyuncunun transferi ise EDHO hayranlarını sevindirdi. Oyuncunun dizide nasıl bir karakter ve hikayeyle yer alacağı ise merakla beklenmeye başlandı.

Levent Sülün Kimdir?

Son olarak Çukur ve Diriliş Ertuğrul yapımlarında rol alan usta oyuncu Levent Sülün 8 Kasım 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Pek çok dizi ve sinema filminde rol alan usta oyuncu ilk olarak ekranlara Çiçek Taksi ile gelmiştir. Seyircinin yakından tanıdığı usta oyuncu aynı zamanda seslendirme de yapmaktadır ve reklam filmlerinde de rol almıştır. Usta ismin rol aldığı yapımlardan bazıları ise şunlardır. Diriliş Ertuğrul, Çukur, Gölgedekiler, Unutamam seni, Kurşun Bilal, Kızım Nerede, Geniş Aile, Kurtlar Vadisi Pusu, Dudaktan Kalbe, Doktorlar, Hırsız Polis, Gümüş, Büyük Buluşma, En Son Babalar Duyar, Omuz Omuza, Mühürlü Güller, Benimle Evlenir misin?

14-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar