Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali belli oldu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali belli oldu
ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz önümüzdeki sezon da seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Fenomen dizinin sezon finali ne zaman yayınlanacak?

ATV ekranlarında salı günleri yayınlanan ve beğeniyle izlenen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezonuyla ekran hayatına tam gaz devam ediyor. Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin paylaştığı diziyi yöneten isim Onur Tan iken senaryosunu Bahadır Özdener ile Berna Aruz yazıyor. Geçen haftalarda, yapımı Raci Şaşmaz'dan alınıp ATV İç Yapımlar'a verilen dizinin final yapmayacağı sezon finaliyle önümüzdeki sezonda ekranlarda olacağı öğrenildi. 

Geçen haftalarda Turgut Tunçalp, Emir Benderlioğlu, İlhan Şen, Ceren Benderlioğlu, Selin Işık ve Gözde Okur gibi isimlerin eklendiği diziye son olarak eski oyunculardan Sevcan Yaşar katılmıştı. Sevcan Yaşar'ın karakteri Esra, İlyas'ın eski eşiydi ve Akif'in yeni sevgilisi olarak diziye geri dönüş yaptı.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Dizi hayranlarını sevindiren haber geldi. Her sezon heyecanına heyecan katan dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Mayıs Salı günü sezon finali yaparak 4 sezonu geride bırakacak. 5. sezonuyla hikayesini anlatmaya kaldığı yerden devam edecek olan dizi ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olacak. 139.bölümüyle sezona ara verecek olan dizinin nasıl bir finalle seyirci karşısına çıkacağı şimdiden heyecanla bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akif'in evini baskına giden Çakırbeyliler hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. En çok İlyas'ı yaralayacak olan bu karşılaşma, Akif'in ölümü üzerine yapılan planların da bozulmasına sebep olur. Akif'le olan hesabı kapatamamalarının bir diğer sebebi ise Alparslan'ın yine herkesten gizli yaptığı planlardır. Fedailerin bir numaralı adamı ile buluşmak üzere gittiği yemekte, sevdiği kadının hain olduğunu söyleyen bir notla karşılaşan Alparslan'ın öfkesini dindirmek kolay olmayacaktır. Başına gelenlere karşılık masa üyelerine savaş açan Zeki Sivri, sokakları kan gölüne çevirmeleri için dostlarına haber uçurur. Ünal Kaplan ise, masasındakilere düzenlenen suikastların önüne geçemezse liderliğine zarar geleceğini bildiğinden Mesut ile tekrar pazarlığa oturacaktır. Bu pazarlık sonucunda Zeki'nin adresini elde edemezse Hızır'ın tehditlerinin lafta kalmayacağının da farkındadır.

07-04-2019
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar