Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu!

Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu!
Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Fahriye Evcen'in photoshoplu fotoğrafı. Fahriye Evcen'in son paylaşımı.

Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz ünlü oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Paylaştığı fotoğraflar ile hayranlarının ilgisini çeken Fahriye Evcen, oğlu Karan doğduktan sonra oyunculuk hayatına bir süre ara vermişti. Sık sık sosyal medyadan paylaşım yapan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bugün yaptığı paylaşım ile sosyal medyanın gündemine oturdu. 11,5 milyon takipçisi ile iletişim kurmaya devam eden Fahriye Evcen, sayısız paylaşım alırken yorumlar ile de güzelliğini kanıtlıyor.

 Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, bugün yaptığı paylaşım ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Üçlü albüm olarak paylaştığı fotoğraflarına photoshop yapan güzel oyuncu, takipçileri tarafından eleştirildi. Adeta sosyal medyada olay olan paylaşımda photoshop yapıldığı takipçilerinin dikkatini çekti. Türlü yorumlara maruz kalan Fahriye Evcen, yine de sayısız beğeni aldı. Peki Fahriye Evcen'in sosyal medyada ki paylaşımı ne yorumlar aldı? İşte Fahriye Evcen'in o paylaşımı;


Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, günümüzde moda olan dekolteli badisi ile çekilmiş olduğu fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşırken photoshop yapmayı da ihmal etmedi. Bunu farkeden takipçileri güzel oyuncuyu yorum yağmuruna tuttu. İşte o yorumlardan bazıları;

'Fahriye Evcen'de olsan, o kapı yamulacak.'

'Daha profesyonel olmalısın.'

'Yapma be kadın.'

'O da yapıyorsa biz ne yapalım.'

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in paylaşımında photoshop yaptığının anlaşılması üzerine eleştiri yağmuruna tutulmuş, bunun yanı sıra Evcen'in giydiği dekolteli badinin ise çoğu takipçilerin beğenmediği görünmüştü.

'Hiç öyle bir ilişkimiz yok'

Geçtiğimiz günlerde muhabirlerin 'Burak bey kıskanç mı?' sorusuna karşılık olarak, 'Yok. Yani hiç öyle bir ilişkimiz yok. Burak ne giydiğime karışmaz.' sözlerini kullanmıştı.

Fahriye Evcen kimdir?

4 Haziran 1986 yılında dünyaya gelen ünlü oyuncu Fahriye Evcen, Almanya doğumludur. Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterine hayat vererek kariyerine başlayan Fahriye Evcen, Cennet, Aşk Tutulması, Aşk Sana Benzer gibi oldukça iddialı projelerde rol almıştır. 2017 yılında oyuncu Burak Özçivbit ile dünyaevine girmiştir. Bu evlilikten Karan isminde bir oğulları vardır. 

16-03-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar