Final yapacak denilen Gülcemal dizisi 3 bölüm daha uzatıldı

Final yapacak denilen Gülcemal dizisi 3 bölüm daha uzatıldı
 Çukurova’da dizisi'nin Demir'i Murat Ünalmış ve Sadakatsiz dizisi'nin Derin'i Melis Sezen’i buluşturan Gülcemal dizisi maalesef istenilen izlenme oranlarını yakalayamadı.

Gülcemal dizisi’nin başrollerinde hangi oyuncular rol alıyor? Gülcemal dizisinin konusu nedir  ve senaristi kimdir? Dizinin yapımcısı ve yönetmeni kimdir? Dizinin 10. Bölümde final yapacağı haberleri doğru mu? Dizinin 13. Bölüme tamamlanacağı açıklamaları ne kadar gerçeği yansıtıyor? Melis Sözen ve Murat Ünalmış daha önce hangi dizilerde hangi karakterlere hayat verdiler? İşte detaylar...

Final yapacak denilen Gülcemal dizisi 3 bölüm daha uzatıldı

Başrollerinde Murrat Ünalmış ve Melis Sezen’in oynadığı Fox TV’nin Gülcemal dizisi’nin 10. Bölümde final yapması kararlaştırıldığı açıklanmıştı. İlk bölümü 6 Nisan 2023 Perşembe akşamı saat 20.00’de izleyicilere merhaba diyen dizinin 3 bölüm daha uzatılarak 13 bölüme tamamlanacağı açıklandı.  Çukurova’da dizisindeki Demir rolü ile büyük kitlelere ulaşan Murat Ünalmış ve Sadakatsiz dizisindeki Derin rolüyle büyük bir çıkış yakalayan Melis Sezen’i buluşturan Gülcemal dizisi maalesef istenilen izlenme oranlarını yakalayamadı.

Son 3 bölüm performansı merak ediliyor

Murat Ünalmış, Melis Sezen’in yanı sıra  Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi önemli isimlerin rol aldığı dizinin son 3 bölümdeki performansı şimdiden merak edilmeye başlandı. Kararlaştırıldığı gibi 13. Bölümde final yaparak sona erdirilecek mi yoksa son bölümlerde göstereceği performans ile sezon finali yaparak gelecek sezona sarkacak mı? Oyuncuların ve set ekibinin isteği şu andaki kadronun dağılmadan güzel bir performans sergileyerek gelecek sezonda diziye devam etmek.

Dizinin senaristi ve yönetmeni kimdir?

Güldiyar Tanrıdağlı’nın müziklerini yaptığı Gülcemal dizisinin senaryosunu Eda Tezcan ve Selda Akın’dan oluşan bir kadro kaleme alıyor. Yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan ve Merve Çolak oturuyor. Perşembe akşamları saat 20.00 ‘de Fox TV ekranlarında yayınlanan Gülcemal dizisinde Gülcema daha küçük iken annesi tarafından terk edilmiştir. Terk etmenin acısı, üzüntüsü ve intikan hırsı ile bir canavara dönüşen Gülcemal Güzelliği ile baş döndüren Deva ile karşılaştığı andan itibaren içinde fırtınalar kopar. Annesiyle hesaplaşmanın daha küçük yaştan itibaren hesaplarını yapan Gülcemal’in bu karanlık hesapları mı yoksa Deva’ya duyduğu büyük sevdası mı yön verecektir? Bedellerle dolu bu serüvende avcı iken av durumuna düşen Gülcemal ile Deva’nın sevgileri muhteşem bir düğünle mi taçlanacak yoksa bir araya gelmeleri imkansız bir hale mi bürünecektir?

08-06-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar