Üvey Anne’nin Yönetmeninden veda mesajı

Üvey Anne’nin Yönetmeninden veda mesajı
Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Üvey Anne dizisinde yönetmen değişikliği yaşandı. Dizinin veda eden yönetmeni Yasemin Türkmenli bir veda mesajı yayınladı.

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerin sezon finali yapmasıyla birlikte ekranlara yazlık diziler gelmeye başladı. Kanallar birbirinden iddialı yeni dizileri seyirciyle buluştururken bu dizilerden biri de Atv ekranlarında yayınlanan ve pazartesi akşamları seyirciyle buluşan Üvey Anne adlı dizi oldu. Kadrosunda Kutsi, Hazal Filiz Küçükköse gibi ünlü isimleri buluşturan dizinin ilk hazırlığından itibaren yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Yasemin Türkmenli yer aldı. Başarılı yönetmen dizinin ilk anından itibaren kurulumunu yaptı ve ardından da ilk bölümlerinin yönetmen koltuğunda oturdu. Ancak dizinin ilerleyen bölümleriyle birlikte yapım şirketi ONN Medya dizide yönetmen değişikliğine gitme kararı aldı ve yönetmen Yasemin Türkmenli yerine Güzide Balcı’yı dizinin yönetmenliğine getirdi. Bu durumun ardından başarılı yönetmen Yasemin Türkmenli bir veda mesajı yayınladı.

Yolumuz açık olsun

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Üvey Anne dizisinin kurucu yönetmeni olan Yasemin Türkmenli dizinin yönetmenliğini Güzede Balcı’ya devretti. Yasemin Türkmenli ayrılık sebebiyle bir veda mesajı yayınladı. Türkmenli mesajında “büyük bir aşkla Atv’den gelen teklifle ve ONN Medya ile beraber yola çıktığımız Üvey Anne projesinde kurucu yönetmen olarak yer almaktan gurur ve onur duydum. Bu süreçte başta sevgili Hakan Eren, Kutsi, Hazal Filiz Küçükköse, Ayşegül Günay ve tüm oyuncun ve ekip arkadaşlarımla çalışmaktan çok mutlu oldum. Görevimi yönetmen arkadaşım Güzide Balcı’ya devretmiş bulunmaktayım. Çok çalıştık ve çok güzel bir iş çıkardık. Yolumuz açık olsun sevgili ONN Medya ailesi. Emeklerimiz büyük. Tüm izleyicilere sevgiler. İyi ki bizlerdesiniz. Yeni projelerde çok yakında tekrardan görüşmek üzere. Sevgiyle” ifadelerini kullandı.

Üvey Anne Oyuncuları kimler?

ONN Medya tarafından hazırlanan ve bu yaz Atv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelmeye başlayan yeni dizi Üvey Anne’nin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında, Kutsi, Hazal Filiz Küçükköse, Hakan Eren, Ayşegül Günay, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Hakan Eratik, Emin Günenç, Bengü Ergin, Ecenaz Üçer, Doruk Öztürk, Mihriban Er, İbrahim Şahin ve Ali Yerlikaya yer alıyor. Üvey Anne pazartesi akşamları Atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

03-07-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler