Fox Tv'de Yayınlanan Çalar Saat'i Sunacak İsim Belli Oldu

Fox Tv'de Yayınlanan Çalar Saat'i Sunacak İsim Belli Oldu
10 Yıldır Fox Tv ekranlarında yayınlanan Çalar Saat programından seyirciye seslenen ünlü televizyoncu İsmail Küçükkaya’nın ayrılığının ardından programı kimin sunacağı belli oldu.

Yıllardır ekranlarda yer alan ve aynı zamanda yine yıllardır aynı kanalda seyirciyle buluşan İsmail Küçükkaya kanal değiştirdi ve bu durum tüm magazin basını, sosyal medya ve sektörde geniş yankı uyandırdı. Fox Tv ekranlarında yaklaşık 10 yıl boyunca sabah kuşağında yayınlanan Çalar Saat adlı programın değişmez ismi olan ünlü televizyoncu İsmail Küçükkaya geçtiğimiz günlerde ani bir kararla Fox Tv’deki görevinden ayrılmış ve Halk Tv ile anlaşmıştı. Geniş yankı uyandıran bu gelişme üzerine Fox Tv İsmail Küçükkaya’nın ardından Çalar Saat programını kime emanet edeceğine karar verdi. Daha önce aynı kanalda ana haber bültenini sunan ünlü haberci Fatih Portakal’da görevden ayrılmıştı. Oldukça dikkat çeken haberlere değinen ve ünlü isimleri programında ağırlayan İsmail Küçükkaya’nın yokluğunda Çalar Saat programının sunuculuğunu üstlenen isim ise yine aynı programın hafta sonu yayınını sunan isim olan İlker Karagöz oldu.

Fox Tv’de Bir Devir Kapandı

Fox Tv ekranlarında yaklaşık 10 yıldır aynı programı sunan ve bu programla adı özdeşleşen ve bu programla büyük haberlere imza atan ün lü televizyoncu İsmail Küçükkaya 10 yılın ardından kanal değiştirdi ve Fox Tv’den ayrılarak Halk Tv’ye geçti. Fox Tv ekranlarında yayınlanan sabah kuşağının en çok seyredilen programı olan Çalar Saat’i sunan ve başarılı sunumuyla sabah haberleri arasında en çok izlenen isim olan İsmail Küçükkaya’nın Fox Tv’den ayrılması sektörde geniş yankı uyandırdı. Halk Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ünlü ismin yerine ise aynı programda hafta sonu haberlerini sunan İlker Karagöz getirildi.

İlker Karagöz Kimdir?

Fox Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve sabah kuşağında yer alan Çalar Saat programının sunuculuğuna getirilen İlker Karagöz 18 Mart 1980 yılında Muş’ta dünyaya gelmiştir. Ünlü sunucu ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Ankara üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur. İlk çalıştığı kanal Atv olan İlker Karagöz daha sonra Fox Tv’ye geçmiştir. İlk olarak Fox Tv’de Ankara Haber Merkezinde görev yapan İlker Karagöz daha sonra İstanbul’a gelmiş ve burada aynı kanalda çalışmaya başlamıştır. Ünlü isim 2017 yılından beri Fox Tv hafta sonu sabah haberlerini sunmaktadır.

30-08-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar