Fox TV'den 6 yeni dizi birden!

Fox TV'den 6 yeni dizi birden!
Haftada 12 dizi yayınlayarak dizi sektörünü domine etmek isteyen ancak Türk halkına hitap etmeyen dizilerin final yapmasıyla hüsrana uğrayan Fox Tv 6 yeni dizi birden yayınlayacak

Dizi döneminin altın çağını yaşadığı ülkemizde yayınladığı 12 diziyle sektörde ön sıralarda yerini alan Fox TV'den 6 yeni dizi birden yayına girecek. Yayınlanan 12 diziden 8’i final kararı alan ve uyarlama dizilerde hüsrana uğrayan Fox Tv, sekiz iddialı dizinin fişini çekti. Yayınladığı 3 diziden 2’si final yapan Fox TV, dizilerin üst üste final yapmasının ardından atağa geçti. Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte en çok izlenen kanallardan biri olmak isteyen Fox TV, 6 yeni diziyi seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. İşte o yeni diziler haberimizde. Şimdi detaylar

Fox TV'den 6 yeni dizi birden!

Haftada 12 dizi yayınlayarak dizi sektörünü domine etmek isteyen ancak Türk halkına hitap etmeyen uyarlama dizilerin birer birer final yapmasıyla hüsrana uğrayan Fox Tv 6 yeni dizi birden yayınlamaya karar verdi. Özellikle tarihi dönem dizilerin altın çağını yaşadığı ülkemizde tarihi dönem dizilere rağbet etmeyen Fox Tv yabancı ülkelerden uyarladığı dizilerde umduğunu bulamadı. Kanal yönetimi çareyi 6 dizi birden yayına sokmakla buldu. İşte yaz sezonunda yayına girecek o diziler.

Gülümse Kaderine

İlk bölümü 27 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak olan dizide Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler ve Bahar Şahin başrolleri paylaşıyor. Yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayata atılma macerasını anlatan Gülümse Kaderinde ayrıca Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen gibi usta oyuncular yer alıyor.

İyilik

Önceleri ‘Kapımdaki Düşman’ ismiyle ekrana gelmesi planlanan ancak sonradan adı değişen iyilik dizisi 29 Nisan Cuma günü ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Medyapım imzası taşıyan dizi Fox Tv’nin en çok tercih ettiği entrika dizilerinden biri. Yasak Elma tarzını yansıtacak dizide Hatice Şendil, Sera Kutlubey, Perihan Savaş ve İsmail Demirci başrolleri paylaşıyor. Mutlu bir ailenin, aldatılma sonucu dağılmasını anlatan dizinin ekran yolculuğu merakla bekleniyor.

Gizli Kalsın

Yazlık dizisi olarak ekrana gelecek olan dizi iki sivil polisin eğlenceli hikayesini anlatacak. Komedi türü dizide Halit Özgür Sarı, Sinem Ünsal, Şinasi Yurtsever, Şebnem Sönmez ve Tardu Flordun gibi komedyen oyuncular yer alıyor.

Kusursuz Kiracı

İsmi son anda değiştirilen dizlerden biri olan Kusursuz Kiracı, bir apartmanda yaşayan insanların komik ve eğlenceli ilişkilerini ekrana taşıyacak. Özellikle iki komşunun internet gazetesinde muhabir olduğu apartman dizisinde Mona ve Yakup karakterlerinin genç izleyicilerin ilgisini çekmesi bekleniyor. Mayıs ayında başlaması planlanan dizide başrollerde ise Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü bulunuyor.

Tozlu Yaka

Yine bir gençlik dizisi olarak ekrana gelecek olan dizi NTC Medya tarafından hazırlanıyor. Cast çalışmaları devam eden ve haziran ayında yayınlanması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda ise Semih Bağcı oturuyor.

Senden Daha Güzel

Cemre Baysel ile Burak Çelik'i bir araya getirecek dizi yaz sezonunda ekrana gelecek ve tutkulu bir aşk hikayesini izleyiciyle buluşturacak.

23-04-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar