İyilik dizisine sürpriz isim!

Başrollerini Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın paylaştığı aşk ve ihanet türü İyilik dizisine yakışıklı oyuncu dahil oldu

‘İyilik’ Dizisine Yeni Bir İsim Dahil Oldu!

Fox Tv’nin Medyapım imzalı entrika konulu yeni dizisi ‘İyilik’e yeni bir oyuncu dahil oluyor. İyilik dizisine katılacak karakter merak ediliyor. İşte o isim ve karakteri…

Özgür Çevik’in yeni projesi belli oldu

Dışardan bakıldığında gıpta edilen bir hayatı olan Neslihan’ın kocasının kendisini  aldattığı gerçeğiyle mücadele etmesini anlatan İyilik dizisi kadrosunu güçlendiriyor

Fox TV'nin Yeni Dizisi İyilik'in Kadrosuna Bir Güzel Oyuncu Daha

Seyirciyle henüz yeni buluşan ve Cuma akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan İyilik dizisinin kadrosuna iki yeni isim dahil oldu.

İyilik Dizisi Damla (Sera Kutlubey) Kimdir?

Fox TV’nin yeni dizisi ‘İyilik’ ilk kez 29 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelmeye başladı. İyilik dizisi Damla karakterine hayat veren Sera Kutlubey Kimdir? Merak ediliyor

Fox TV'den 6 yeni dizi birden!

Haftada 12 dizi yayınlayarak dizi sektörünü domine etmek isteyen ancak Türk halkına hitap etmeyen dizilerin final yapmasıyla hüsrana uğrayan Fox Tv 6 yeni dizi birden yayınlayacak

Medyapım İspanyol şirketle ortaklık kurdu! Bu kez yerli diziler uyarlanacak

Medyapım dizi sektörünün canlandıracak bir anlaşmaya imza attı. İspanyol şirketle ortaklık kuran Medyapım, bu kez yerli diziler uyarlanmasına aracı olacak.

İyilik dizisinin afişi yayınlandı

İyiliği yalnız iyiler anlar kötülüğü ise herkes" sloganıyla yayınlanan iyilik dizisinin afişi dizi severleri heyecanlandırdı İyilik dizisinin ilk bölümü ne zaman?

İsmail Demirci'nin başrolde olduğu İyilik dizisinin yayın günü belli oldu

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni diziler merakla beklenirken İyilik dizisinin yayın tarihi açıklandı. İsmail Demirci'nin başrolde olduğu İyilik dizisinin yayın günü belli oldu.

Fox Tv Yaz Sezonunda Üç Yeni Diziyle Seyirci Karşısına Çıkacak

Fox Tv yaz sezonuna hızlı başlıyor. Kanal birbirinden iddialı ve ilgi çekici konuya sahip üç farklı diziyi seyirciyle buluşturuyor.

Yaz Sezonu Dizileri Neler ve Hangi Kanallarda Yayınlanacak?

Yaz sezonunda televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan pek çok yaz dizisi hazırlıklarının sonuna geldi. İşte bu dizilerden bazıları!

İyilik ne zaman başlıyor? İşte o tarih..

Fox TV ekranlarının merakla beklenen dizisi İyilik için yayın tarihi netleşti. İşte yeni dizi 'İyilik' için belirlenen o yayın tarihi..

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Kapımdaki Düşman’ın Adı Değişti

Medyapım tarafından hazırlıkları süren ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kapımdaki Düşman dizisinin adı İyilik olarak değiştirildi.

İyilik Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Fox Tv’nin yeni dizisi İyilik yayına hazır. Dizinin ilk fragmanı Fox Tv ekranlarında yakında ibaresiyle yayınlanmaya başlandı.