Fox Tv’nin Yeni Dizisi Elbet Bir Gün’e iki Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Elbet Bir Gün’e iki Yeni Oyuncu Dahil Oldu
Fox Tv’nin yeni yayın döneminde seyirciyle buluşturacağı dizilerden biri olan Elbet Bir Gün’ün oyuncu kadrosu şekillenmeye başlıyor.

Yeni yayın döneminde Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve yeni dizilerden biri olan Elbet Bir Gün için yapım şirketi Most Prodüction tarafından çalışmalar devam ediyor. Oyuncu kadrosunu oluşturmak için yapılan çalışmalar hızlanırken dizinin başrol oyuncuları belli olmuş durumda. Kanalın yeni yayın dönemindeki dram ağırlıklı dizilerinden biri olacak olan ve yine iddialı bir içeriğe ve oyuncu kadrosuna sahip olan Elbet Bir Gün için son hazırlıklar yapılıyor. Dizinin bayram sonrası Ağustos ayı başında sete çıkması bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Gül Oğuz’un oturacağı dizi için yapım şirketi tarafından iki yeni oyuncuyla daha görüşmeler yapıldı ve anlaşmalar tamamlandı.

Elbet Bir Gün Oyuncu Kadrosu Tamamlanıyor

Most Prodüction tarafından hazırlıkları süren ve Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Elbet Bir Gün oyuncu kadrosu şekillenmeye başlandı. İki genç kadının hikayesini anlatacak olan dizide başrol oyuncusu olarak geçen sezon Mucize Doktor’da Doktor Nazlı karakterini canlandıran Sinem Ünsal ve usta oyuncu Şebnem Bozoklu’nun rol alacağı açıklandı. Dizi için ayrıca başarılı ve genç oyuncu Ekin Koç’la da görüşmeler sürerken dizinin ana kadrosunda yer alacak olan iki yeni isimle daha anlaşmaya varıldı. Yapım şirketi dizide rol alması için başarılı oyuncular Ömer Genç ve Muhammet Uzuner ile anlaşmaya varırken Ömer Genç’in dizide genç kızların yıllar sonra ortaya çıkacak olan babalarını canlandıracağı öğrenildi.

Elbet Bir Gün Konusu Ne?

Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek yeni dizilerden biri olan Elbet Bir Gün hazırlıklarını hızlandırdı. Dizinin kanalın yeni yayın dönemindeki iddialı ve umut beklediği yapımlarından biri olması bekleniyor. Dizinin hikayesi Anadolu’da küçük bir kasabada bir evin yerine yenisinin yapılması için yıkılmasıyla başlar. Eski ev yıkılınca korkunç bir gerçek ortaya çıkar ve evde beş ceset bulunur. Ailelerinden ayrı olan ve birbiriyle görüşmeyen biri zengin ve biri fakir iki kız kardeş olayı haberlerde görünce çocukluklarının geçtiği bu evi tanırlar. İki kız kardeş bu olay üzerine bir araya gelir ve hem olayı araştırmaya başlarlar hem de geçmişlerine yönelik bir yolculuğa çıkarlar. Elbet Bir Gün yeni yayın döneminde Fox Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak.

22-07-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar