Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ı Yeniden Bir Araya Getirecek Dizi İptal Oldu

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ı Yeniden Bir Araya Getirecek Dizi İptal Oldu
Her yerde Sen dizisinde birlikte başrol paylaşan Furkan Andıç ve Aybüke Pusat yeniden bir dizi ile hayranları karşısına çıkacaktı fakat Kusursuz dizisi iptal oldu.

Dizi hayranları ünlü yönetmen Cem Karcı ismini aslında yakından tanıyor. 2011 yılında Uçurum dizisinin yönetmenliği ile piyasada dikkat çeken Cem Karcı, daha önce Ezel dizisinde yardımcı yönetmen olarak çalışmıştı. Cem Karcı’nın üzerinde çalıştığı yeni dizi projesinin iptal haberi özellikle de Aybüke Pusat ile Furkan Andıç hayranlarını üzecek.

Ünlü yönetmen,Karadayı dizisinde yüksek bir performans ortaya koyan Cem Karcı, ardından birçok yapımda görev aldı. Tatlı Küçük Yalancılar, Hayat Şarkısı, Siyah İnci, Gülperi gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Cem Karcı’nın ismi ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi ile daha da büyüdü. ATV ekranlarında büyük ilgi toplayan 3 sezon süren Hercai dizisinin yükselişinde önemli pay sahibi olan yönetmen Cem Karcı, son olarak Kırmızı Oda isimli dizide görev aldı.

Süpriz BluTV'den Geldi

İlk ve Son isimli BluTV’nin yeni dizisinin de yönetmenliğini yapan Cem Karcı, yine aynı platform da Kusursuz isimli bir yapım daha hazırlıyordu. Önemli isimlerle de anlaşan Cem Karcı’ya sürpriz BluTV’den geldi.

BluTV Bütçe planlanandan yüksek olunca dizinin iptal edildiğini gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu. Aybüke Pusat, Büşra Develi, Sercan Badur ve Furkan Andıç gibi önemli isimlerin de kadrosunda yer almaya hazırlandığı Kusursuz dizisinin senaryosunu ise Kerem Deren kaleme aldı.

Hayranları Çok Üzülecek

FOX tv ekranlarında Her Yerde Sen isimli romantik komedi dizisinde çok iyi bir dizi çifti olmuşlardı. Furkan Andıç ile Aybüke Pusat’ın ikinci kez bir projede buluşacak olması çok dikkat çekmişti. Dizi hayranları da Kusursuz’u merakla beklemeye başlamıştı. İptal haberi en çok Aybüke Pusat ve Furkan Andıç hayranlarını üzecek.

Yeni Bir Kanal ile Anlaşma Yapılacak mı ? 

Cem Karcı’nın üzerine çalıştığı Kusursuz projesinde bir grup arkadaşın denizde geçen etkileyici hikayesinin anlatılacağı için yapılan titiz ve özenli çalışmalar boşa mı gidecek? Cem Karcı Kusursuz projesi için başka bir platform veya televizyon kanalı ile anlaşacak mı? bunlar bilinmiyor.

Birsen Altuntaş Haberine göre Cem Karcı'na ait  Kusursuz dizi projesini Blu TV’nin yüksek bütçesi nedeniyle iptal ettiği iddiası var.

 

24-08-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar