Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin Ozan’ı Diziden Neden Ayrıldı?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin Ozan’ı Diziden Neden Ayrıldı?
Show Tv ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği dizilerden olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde rol alan Deniz Sarıkaş diziyle yollarını ayırdı.

Geçtiğimiz yaz ayında Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve aldığı reytinglerle dikkatleri çeken ve eylül yayın döneminde de yayın onayı alarak ekrana gelmeye devam eden Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizi yayın hayatına devam ediyor. Özellikle genç kitlenin ilgiyle izlediği dizilerden biri olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi BKM Film tarafından hazırlanıyor. Altan Dönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosu Gani Müjde tarafından kaleme alınan filmde birbirinden genç ve başarılı bir kadro yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve hikayede Ozan karakterine hayat veren başarılı ve genç oyuncu Deniz Sarıkaş diziyle yollarını ayırdı. Oyuncunun ilk bölümden itibaren rol aldığı diziden neden ayrıldığı ise dizinin sevenleri ve oyuncunun hayranları tarafından oldukça merak edildi.

Ozan (Deniz Sarıkaş) Neden Ayrıldı?

BKM Film tarafından yaz sezonu için hazırlanan ve Show Tv ekranlarında yayınlanan reytingi yüksek dizilerden biri olan gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin başından beri hikayenin içinde yer alan genç oyunculardan Deniz Sarıkaş’ın canlandırdığı ozan karakteri seyirci tarafından çok sevilen isimlerden biri olarak dikkatleri çekti. Canlandırdığı karakteri oldukça başarılı bir şekilde seyirciye geçirmeyi başaran oyuncunun hikayeden ayrılacağı haberi bir anda dizinin sevenlerini üzerken meraklılar oyuncunun diziden neden ayrıldığını araştırmaya başladı. Deniz Sarıkaş’ın canlandırdığı ozan karakterinin dizideki hikayesinin sonuna gelindiği ve hu sebeple dizinin hikayesinden çıkarıldığı öğrenildi. Sevilen karakterin diziyle vedalaşması seyirciyi oldukça üzdü. Kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş ve Mustafa Açılan gibi oyuncuların yer aldığı dizi Show Tv ekranlarında yayınlanıyor.

Deniz Sarıkaş Kimdir?

Şu sıralar Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde rol alan genç oyuncu Deniz Sarıkaş 1 Ocak 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelmiş ve bunun için Müjdat gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitini almıştır. Daha sonra tiyatro oyunlarında sahne alan oyuncu ilk olarak Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun dizide canlandırdığı Ozan karakteri ile oldukça dikkatleri çekmiş ve başarılı bir dönem geçirmiştir.

11-03-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar