Gelsin Hayat Bildiği gibi konusu ve oyuncu kadrosu

Gelsin Hayat Bildiği gibi konusu ve oyuncu kadrosu
Show Tv de yayınlanması beklenilen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin merakla beklenilen konusu ve sevilen isimlerin olduğu oyuncu kadrosu...

Show'un yeni dizisi "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Senaryosunu Gani Müjde'nin kaleme aldığı BKM imzalı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin başrollerini hangi isimler paylaşıyor? Dizinin konusu ne, oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Gelsin Hayat Bildiği gibi nerede çekiliyor? Dizi uyarlama mı gibi merak edilen tüm soruları yanıtladık.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ KONUSU

Yakın zamanda seyircilerle buluşmasını beklediğimiz Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Sadi Payaslı kirli geçmişini arkasında bırakıp göz ardı ederek Karabayır lisesine atanır. Coğrafya öğretmenliği yapan Sadi Payaslının yolu cezaevinden gelen beş öğrenciyle kesişir. Coğrafya öğretmeni olan Sadi Payaslının adalet duygusu bu hayata bir sıfır geriden başlayan çocuklara "herkes ikinci bir şansı hak eder der" ve yardım eder.

Bu dizi herkesin hakkın da konuştuğu z kuşağı denilen devire başka bir bakış açısı olacak.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yayın tarihi net değil. Temmuz 2022 'de seyircilerle buluşacağı söyleniyor. Dram konulu olan bu dizi izleyicileri merakta bırakıyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ UYARLAMA MI?

hayır gelsin hayat bildiği gibi bir uyarlama değildir.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin çekimleri şuanda İstanbul da devam etmektedir.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ OYUNCU KADROSUNDA HANGİ İSİMLER VAR?

Sevilen isimlerin seyircilerle buluşması beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Sabah ve Özge Özberk'in yanı sıra Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı, Mustafa Açılan, Onur Özer ve Deniz Sarıtaş gibi önemli isimler yer alıyor.

30-06-2022
Yazar Hakkında
Yorumlar