Gözde Kaya ‘Senden Daha Güzel’ Dizisinde!

Gözde Kaya ‘Senden Daha Güzel’ Dizisinde!
Gold film’in yapımcılığında Fox TV için çekilecek yeni yazlık dizi ‘Senden Daha Güzel’in kadrosu netleşmeye başladı. Son olarak diziye Gözde Kaya dahil oldu. Gözde Kaya kimdir?

Sezonun sona erecek olması ile yaz sezonu için atağa geçen kanallar, yaz dizileri projeleri için hızlanmaya başladılar. Kanallardan ardardına duyulan yeni dizi çalışmalarına Fox TV den de haber geldi. Son olarak başrollerini Aytaç Şaşmaz’la paylaştığı Baht Oyunu dizisi ile ekranlara gelen Cemre Baysel, sezon boyunca başka bir projede yer almayıp yine bir yaz dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Cemre Baysel ve Burak Çelik’in başrollerinde oynadığı yaz sezonunda Fox TV ekranlarında olması planlanan ‘Senden Daha Güzel’ dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Çekimlerine ise 6 Mayıs itibari ile başlayacak. Dizinin yapımcılığını Gold Film üstlenirken, dizinin senaristi Ayşe Üner Kutlu olurken, yönetmen koltuğunda ise Deniz Koloş oturuyor. Senden Daha Güzel dizisine son olarak Gözde Kaya dahil oldu. Gözde Kaya’nın dizideki rolü ne? Gözde Kaya Kim? Gözde Kaya nereli, kaç yaşında? Hangi dizilerde rol aldı? İşte merak edilenler…

 

 Senden Daha Güzel Dizisi Kadrosunda Gözde Kaya Dahil Oldu

Gözde Kaya, Senden Daha Güzel dizisine dahil oldu. Güzel oyuncu dizide Gülden karakterine hayat verecek.

 En son Show TV ekranlarına Ramo dizinde Nadya karakteri ile ekranlara gelen Gözde Kaya, Senden Daha Güzel dizisinde estetik doktoru olan Kaan’ın yanında çalışan ve Kaan’a aşık olacak kişiyi canlandıracak.

 Senden Daha Güzel Dizisinin Oyuncuları Kimler? Karakterleri Ne?

Başrollerinde Cemre Baysel (Efsun) ve Burak Çelik (Kaan)’in rol aldığı Senden Daha Güzel dizisi için başarılı ve genç bir cast çalışması yapıldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise, Gözde Kaya (Gülden), Yunus Eski (Sarp), Aziz Caner İnan (Taner), Ozan Kaya Oktu (Cem), Mehmet Cihan Ercan (Yaşar), Beril Kolcu (Burcu), Merve Şen (Binnur), Bahar Süer (Canan), Tuğçe Kumral (Şirin), Anıl Çelik (Mete), Berat Yenilmez (Kaya), Sena Çakır (Aslı), Ebru Cündübeyoğlu (Pervin), ve Sevinç Erbulak (Serpil) gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizide Cemre Baysel’in annesini Ebru Cündübeyoğlu canlandırırken, Burak Çelik’in annesini ise Sevinç Erbulak canlandıracak.  

Senden Daha Güzel Dizisi Konusu Ne?

Senden Daha Güzel dizisinde Antepli geleneksel bir kadın doktoru olan Efsun ile İstanbullu oldukça çağdaş ünlü bir estetik doktoru Kaan’ın çatışması anlatılacak. 

Romantik komedi tadında olacak dizi çekimleri Gaziantepte başlayacak.

Senden Daha Güzel Ne Zaman Başlayacak?

Senden Daha Güzel dizisi yaz dönemi dizisi olup Haziran 2022 de ekranlarda olacak.

Gözde Kaya Kimdir? Gözde Kaya Nereli, Kaç Yaşında?

Nereli: Antalya

Yaşı: 33

Burcu: Akrep

Boyu: 1,65

Gözde Kaya, 7 Kasım 1988 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Gözde Kaya, Yıldız Teknik Üniversitesi Birleşik Sanatlar bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak, 2011 yılında Kalbim Seni Seçti dizisiyle geçen güzel oyuncu dizide canlandırdığı İpek karakteriyle büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Uçurum dizisinde yer almıştır. Oyunculuk eğitimini Başkent Akademi’de alan Gözde Kaya aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Yasemin Özbudun Talent Management ajansına bağlı çalışan bir oyuncudur.

Ared B. Haceryan ile 2015’te evlenmiş, Temmuz 2021’ee Melis isminde bir kızları dünyaya gelmiştir.

Gözde Kaya Dizileri

2011 - Kalbim Seni Seçti (İpek)

2011 - Uçurum (Masha)

2013 - Benim Hala Umudum Var

2014 - Gölgedekiler

2015 - Rumuz Cavidan (Yeter)

2014 - Sil Baştan (Maya)

2015 - Çilek Kokusu (Çağla)

2017 - Payitaht Abdülhamid (Hatice Sultan)

2019 - Vuslat (Sultan Korkmazer)

2020 - Ramo (Nadia)

04-05-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar