Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova’ya katıldı

Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova’ya katıldı
Bir Zamanlar Çukurova’ya güzelliğiyle dikkat çeken Ümit karakteriyle Hande Soral dahil oldu. İsmi uzun süredir Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle anılan Hande Soral, ekiple tanıştı.

Atv dizisi Bir Zamanlar Çukurova 3 sezondur reytinglerde başarılı olmayı sürdürüyor. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği diziye dengeleri bozacak bir isim dahil oldu. İzleyici ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna katılan Hande Soral’ı ve dizide canlandıracağı karakteri merak ediyor. Şimdi detaylar

Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova’ya katıldı

Senaryo gereği başrol oyuncuları Vahide Perçin ve Uğur Güneş'i de kaybeden Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni isimleri kadroya katmaya devam ediyor. 3. Sezonunda da fırtına gibi esen Bir Zamanlar Çukurova’ya güzelliğiyle dikkat çeken Ümit karakteriyle Hande Soral dahil oldu. İsmi uzun süredir Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle anılan Hande Soral, güzelliğiyle dikkat çeken Ümit karakteriyle Çukurova’nın kurallarını yıkmaya geliyor.

Dengeleri bozmaya geliyor

Şehre gelir gelmez esrarengiz tavırları ve inanılmaz güzelliğiyle dikkat çeken Ümit, kimsenin bilmediği bağlantılarıyla Çukurova’nın dengelerini alt üst edecek. Bir Zamanlar Çukurova’da dengeleri yeniden kuran Ümit’i oynayan Hande Soral, son olarak Diriliş Ertuğrul’da oynamıştı.

İlk günkü heyecanıyla çalışan bir ekiple bir arada olduğum için şanslıyım

Çekimler için Adana’ya gelen güzel oyuncu ayağının tozuyla sete gitti. Oyuncu arkadaşlarıyla çabucak kaynaşan güzel yıldız, sistemli ve hala ilk günkü heyecanıyla çalışan bir ekiple çalışacağı için çok şanslı olduğunu dile getirdi. En beğendiği şehirlerden biri olan Adana’da çalışacağı için heyecanlı olduğu gözlenen Hande Soral’a yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Hande Soral Kimdir?

1987 Bursa doğumlu güzel oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. Oyunculuk kariyerine Tolga Çevik’in sunduğu Komedi Dükkanı’na konuk oyuncu olarak başlayan Soral güzelliğiyle dikkat çekmeye başladı. İlk dizisi olan “Küçük Kadınlar”daki performansıyla şöhreti yakalayan Hande Soral, son olarak Diriliş Ertuğrul’da İlbilge Hatun karakterini oynuyordu. Başarılı oyuncu, Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta başrol oynayan İsmail Demirci ile evlidir.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2008 Küçük Kadınlar (Tv dizisi)

2008 Komedi Dükkanı (Tv Programı)

2010 Gecekondu (Tv Programı)

2011 Bir Günah Gibi (TV Dizisi)

2012 Böyle Bitmesin (TV Dizisi)

2012 Alev Alev (TV Dizisi)

2013 Çalıkuşu (TV Dizisi)

2014 Yılanların Öcü (Tv Dizisi)

2016 Biz Size Döneriz (Sinema Filmi)

2017 İsimsizler (TV Dizisi)

2017 Tahin Pekmez (TV Filmi)

2018 Diriliş Ertuğrul (TV Dizisi)

14-12-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar