Her Yerde Sen Final Bölümü Çekimleri Sona Erdi!

Her Yerde Sen Final Bölümü Çekimleri Sona Erdi!
Fox Tv ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisi Final yaptı. Dizinin son bölüm çekimleri de sona erdi. Son çekim gününde neler yaşandı detaylar haberimizde!

Televizyonlarda yeni yapımlar büyük umutlarla bir bir yayına başlarken ne yazık ki yine büyük umutlarla yayına başlayan bazı yapımlarda final yapmak zorunda kalıyor. Fox Tv ekranlarında yaz yayın döneminde ekrana gelmeye başlayan ve reytingleri iyi olduğu için yeni yayın döneminde de devam etmesine karar verilen Her Yerde Sen adlı dizinin final yapmasına daha önce karar verilmişti.

Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin reytinglerinin istenilen düzeyde olmaması sebebiyle final kararı alındığı açıklanırken dizinin final bölümü çekimleri de sona erdi ve dizi resmen bitti. Her ne kadar final yapmamak için çok çaba harcasa da ve hatta Fox Tv’nin dışında başka yayıncı kuruluşlarla irtibata geçilmiş olsa da ne yazık ki yapımcı istenilen anlaşmaları yapamadı ve Her Yerde Sen dizisinin bittiğini açıklamak zorunda kaldı.

Fox Tv Her Yerde Sen Çekimleri Sona Erdi!

Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşan ve Karga Seven Pictures tarafından hazırlanan ve yapımcılığını Ömer Özgüner, Ümmü Burhan’ın yaptığı, yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın üstlendiği dizinin final yapmasına daha önce karar verilmişti. Oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Deniz Işın, Ali Barkın, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan, Cem Cücenoğlu, Ayşe Tunaboylu gibi isimlerin yer aldığı Her Yerde Sen son sahnenin çekilmesiyle resmen bitti. Yapımcının daha önce bazı tv kanalları ve internet yayın platformlarıyla dizinin yayınlanması konusunda yapmış olduğu görüşmelerin karşılık bulmadığı böylece anlaşılmış oldu.

Her Yerde Sen’den Hüzünlü Veda!

Final yapan ve son bölüm çekiminin de bittiği Her Yerde Sen dizisi ekibi son sahnenin ardından duygusal anlar yaşadı. Dizinin paydos vermesinin ardından oyuncular birbirinden ayrılacak olmanın verdiği hüzünle duygusal anlar yaşarken birbirleriyle bol bol fotoğraf çektirdi. Büyük umutlarla bir araya gelen ve ne yazık ki umduğunu bulamayan dizi ekibi ve oyuncular böylece son sahnenin çekilmesiyle son kez birlikte oldular.

Ayrılığın acısını yaşayan ve bazı oyuncuların gözyaşlarına hakim olamadığı veda sırasında oldukça duygusal anlar yaşandı. Son bölümün 23 Kasım Cumartesi akşamı son kez seyirciyle buluşacağı Her Yerde Sen’de böylece erken final yapan diziler kervanına katılmış oldu.  

19-11-2019
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar