Hercai 23. bölüm izle

Hercai 23. bölüm izle
Hercai 23. bölüm izle; Atv'nin başarılı dizisi Hercai 29 Kasım Cuma 23. yeni bölümüyle ekrandaydı. Hercai son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 23. bölüm izle; Geçen sezonun reyting şampiyonu Hercai, bu akşam yayınlanacak 23. bölümüyle yine çok konuşulacak. 29 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak Hercai son bölümünü tek parça Atv ekranlarında izleyebilirsiniz. Reytingleri zorlayan Hercai 23. Bölüm tanıtımları yayınlandı. Fragmanında "Biz ne kadar istesek de birbirimizden gidemeyiz Reyyan..." sözü dikkat çeken Hercai son bölümde neler yaşandı? Hercai son bölüm tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Hercai izle

İntikamdan ateşi için yola çıkan işadamının tutulduğu imkansız bir aşk masalının anlatıldığı Hercai dizisi bu akşam 23.  Bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölüm son fragmanında yer alan "Biz ne kadar istesek de birbirimizden gidemeyiz Reyyan..." sözü 23. Bölümün özeti olarak dikkat çekiyor. Eline geçen mektubun babasının masumiyetini ispatlayacağını öğrenen Reyyan, Miran'la bir olup gerçeklerin peşine düşmek ister. Mektubun varlığına inanmayan Miran’ın aksine Reyyan gerçekleri ortaya çıkarıp Miran'a ve Aslanbey ailesine bugüne kadar yanlış bildiklerini ispatlamanın derdindedir. Zehra, Miran ve Hazar'la ilgili öğrendiği gerçekten sonra kararsızdır. Ailesi ve Miran arasında kalan Zehra'nın kararını 29 Kasım Cuma saat 20.00’de Atv ekranlarında öğrenebilirsiniz.

Hercai son bölümde neler oldu?

Hazar'ın, Miran'ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki dengeleri değiştirmiştir. Miran olanca gücüyle suçsuzluğunu söylerken, babasının sözlerine inanan Reyyan, Miran'ın hala intikamından vazgeçmediğini düşünmektedir. Miran'ın içindeki intikam ateşinin sönmeyeceğini bir kez daha anlayan Reyyan, ne pahasına olursa olsun, ailesini korumak için ant içer. Hazar'ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi mahvetmesi Miran'ı çok üzmüş ve Reyyan'ın kendisine haksızlık ettiğini düşünmüştür. Yıllar önce Dilşah'a verdiği sözün ağırlığını taşıyan Esma ise bu intikam oyununu sonlandırmak istemektedir. Bunun için Hazar'la Miran'ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra'ya teslim eder. Canlitv platformu olarak gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

Geçen sezonu şampiyon kapatan ve 2. Sezonunda da fırtına gibi esen Hercai dizisi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. İstanbullu bir işadamı olarak intikam ateşinin sürüklediği Midyat’a gelerek hayatının aşkını bulan Miran Aslanbey ile ortağı Nasuh Şadoğlu arasındaki mücadeleyi işleyen Hercai dizisine son olarak Mert Altınışık dahil olmuştu. Hercai dizisinin oyuncularını karakterleriyle birlikte bir kez daha hatırlayalım.

29-11-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler