Hercai 55. Bölüm İzle

Hercai 55. Bölüm İzle
Hercai 55. Bölüm İzle; 17 Ocak Pazar akşamı 55. Yeni bölümüyle ekrana gelen Hercai’nin yayınlanan 55. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hercai 55. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu,Serhat Tutumluer, Macit Sonkan ve Tansu Taşanlar’ın rol aldığı Hercai bu akşam saat 20.00’da Atv’de ekranlara geliyor. Yayına başlayalı üç sezon olan ve her sezon kendisine seyirci bulmayı başaran ancak ilk günkü reytinglerinden eser kalmayan Hercai her bölüm aynı hikaye ve aynı gerilimle seyircisinin karşısına çıkıyor. Söylenen büyük yalan etrafında yaşananlar ve aşkların sınandığı ve her ilişkinin eninde sonunda gerçekle tanıştı film seyirci tarafından da artık çok heyecanla karşılanmıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde Miran ve Reyyan yine kavuşmanın ve etraflarında örülen yalanların çözülmesinin mücadelesini veriyor.

Hercai Son Bölümde Neler Yaşandı?

Atv ekranlarında üç sezondur yayınlanan ve artık eski etkisinden çok uzakta olan Hercai’nin yayınlanan son bölümünde Hazar Dilşah’ı karşısında görünce adeta şoka girer. Yıllardır öldü bildiği Dilşah yaşıyordur. Dilşah’ı alıp tekrar konağa götüren Hazar’ın bu çabası Zehra’nın büyük bir yalan söylemesiyle ve Dilşah’ın konaktan tekrar ayrılmasıyla yine hüsrana dönüşür. Bu arada Reyyan hayatıyla ilgili öğrendiği gerçek sonrası hem Nasuh’tan hem de Azize’den hesap sorar. Aynı şekilde Miran’da Azize’den kendisine söylenen yalanla ilgili hesap sormaktadır. Bütün bu yaşananlardan sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Hercai 55. Bölümde Neler Yaşanacak?

Dilşah sağ salim bir şekilde Şadoğlu konağına yeniden gelir. Bu durum karşısında konaktaki herkes şok olur. Dilşah ölmemiş ve yaşıyordur. Bu durum karşısında en büyük şoku ise annesinin yaşadığını öğrenen Miran yaşamaktadır. Miran tüm geçmişinin hesabını Azize’den sormaya kararlıdır. Ancak Azize bu sırada büyük bir pişmanlık yaşamaktadır. Kendi cezasını kendisi vermeye kalkan Azize’nin bu hareketi herkesi şok edecektir. Bu arada Dilşah’ın yaşananlardan sonra kafası iyice karışmıştır. Reyyan ise yaşanan bütün bu gelişmeler karşısında sadece Miran’a destek olmaya çalışmaktadır. Bu arada da Azize’ye bir teklifte bulunur. Atv’nin sevilen dizisi Hercai bu akşam birçok kırılma yaşanacak bir bölümle ve heyecanla seyirci karşısına çıkıyor. Birçok yalan gün yüzüne çıkıyor, gerçekler herkesi şaşkına çeviriyor.

Hercai bu akşam yayınlanacak 55. Bölümle saat 20.00’da Atve’de ekranlara geliyor.

17-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar