Hercai dizisine yeni oyuncu katıldı

Hercai dizisine yeni oyuncu katıldı
Atv'nin 3 sezondur yayınlanan reyting rekortmeni dizisi Hercai kadrosunu genişletiyor. Dizi severler Pazar günleri yayınlanan Hercai 'ye katılan genç oyuncuyu merak ediyor.

Atv’nin 3 sezondur yayınlanan reyting rekortmeni dizisi Hercai başarısını kadrosunu güçlendirerek perçinliyor. Dizi severler Pazar günlerine damga vuran Hercai dizisine katılan genç oyuncuyu ve hangi karakterde oynayacağını merak ediyor. Hercai son bölümde neler olacak? Şimdi detaylar

Hercai dizisine yeni oyuncu katıldı

Atv'nin 3 sezondur yayınlanan reyting rekortmeni dizisi Hercai her geçen gün kadrosunu genişletiyor.  Genç oyuncu Sera Kutlubey pazar günlerine damga vuran Hercai dizisindeki yerini aldı. Genç oyuncu Hercai dizisinde Azra karakteri ile dengeleri değiştirecek. 24 Ocak Pazar günü yayınlanacak Hercai 56. Bölümde yer alacak güzel oyuncu Sera Kutlubey, dizide Azra karakteriyle tüm dengeleri değiştirmeye hazırlanıyor. Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün paylaştığı Hercai 56. yeni bölümüyle 24 Ocak Pazar saat 20.00’de atv’de izleyicisiyle buluşacak.

Hercai 56. Bölümde neler olacak?

Ebru şahin ve Akınözü’nin başrollerini paylaştığı Hercai 56. son bölüme "Herkesin kaybedeceği bir şey vardır..." sözü damga vuracak. Füsun tüm geçmişin intikamını Azize'den almaya kararlıdır. Harun'un vurulmasıyla bir kez daha sarsılan Füsun, vurulma olayından da Azize'yi sorumlu tutar. Artık tek derdi Azize’ye hayatının en büyük acısını yaşatmaktır. İntikam yemini eden Füsun amacına ulaşabilecek midir? Diğer tarafta Cihan ise Yaren'i korumak adına Azize'ye karşı bir plan hazırlar. Miran ise Dilşah'a ulaşmak için çok önemli bir karar alır. Miran’ın annesine kavuşmasını isteyen Reyyan, bu zor kararında Miran'a destek olmaktadır. Olayların farkında olan Azize, Hazar'ı ve Miran'ı korumak için hayatını ortaya koyar. Dilşah'ın tek isteğini yerine getirmek üzere yola çıkan Miran, kendisini bekleyen kötü sürprizden haberi yoktur.

Sera Kutlubey Kimdir?

1994 İstanbul doğumlu genç oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk ve diksiyon dersleri alan Kutlubey, oyunculuk kariyerine 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile başladı. Onu asıl şöhrete taşıyan yapım ise Hasret karakteriyle yer aldığı Babam ve Ailesi dizisi oldu.

Sera Kutlubey’in rol aldığı yapımlar:

2019 – Zalim İstanbul (Cemre) (TV Dizisi)

2017 – İsimsizler (Seher) (TV Dizisi)

2016 – Babam ve Ailesi (Hasret) (TV Dizisi)

2016 – Kehribar (Genç Leyla) (TV Dizisi)

23-01-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler