Ilgaz Savcı Yargı'ya Veda Ediyor

Ilgaz Savcı Yargı'ya Veda Ediyor
Kanal D’nin sevilen ve reytingi yüksek dizisi Yargı sezon sonunda final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu ise yakında diziye veda ediyor.

Ay yapım tarafından hazırlanan ve ikinci sezonunda yer alan Yargı dizisi Kanal D ekranlarının sevilen ve reytingi yüksek dizileri arasında yer alıyor. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve Pazar akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden biri olan Yargı’nın senaryosunu Sema Ergenekon kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin yer alıyor. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı ve bu üçüncü sezonunun da yayınlanacağı konuşulan diziden peş peşe açıklamalar geldi. Kanal D’nin başarılı dizisi Yargı’nın iddia edildiği gibi 3. Sezonunun olmayacağı ve dizinin bu sezon sonunda ekranlara veda edeceği öğrenildi. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda son zamanlarda peş peşe ayrılıklar yaşanmış ve dizinin hikayesinde final hazırlıkları başlamıştı. Son gelen haber ise dizinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu’nun da diziden ayrılacağı yönünde.

Savcı Ilgaz Veda Ediyor

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelen ve seyircinin çok sevdiği ve reytinglerde ilk iki içinde yer alan başarılı dizi Yargı’dan flaş açıklamalar geldi. Üçüncü sezonda da yayınlanacağı söylentilerinin aksine dizinin ikinci sezon sonunda seyirciye veda edeceği öğrenilirken dizinin final bölümünden önce başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu’nun diziden ayrılacağı öğrenildi. Hikayede Savcı Ilgaz olarak yer alan ve dizinin ana karakteri olan Kaan Urgancıoğlu’nun hikayenin ilerlemesine göre final bölümünden önce diziden ayrılacağı belirtildi. Dizinin haziran ayı ortasında final yapacağı belirtilirken Savcı Ilgaz’ın hikayeden nasıl ayrılacağı ise şimdilik bilinmiyor. Seyircinin çok sevdiği ve Pınar Deniz’in canlandırdığı Avukat Ceylin ile partner olan Savcı Ilgaz doğruluk ve adaletten şaşmayan bir karakter olarak dikkatleri çekti.

Peş Peşe Ayrılıklar Taşandı

Ay yapım tarafından hazırlanan ve Sema Ergenekon tarafından kaleme alınan Yargı Pazar akşamlarının reytingi yüksek ve sık sık gün birinciliğini elde eden yapımı olarak dikkat çekiyor. Bu sezon sonunda final yapacak dizinin kadrosunda yer alan oyuncular son bölümlerde peş peşe diziye veda ediyor. Özellikle geçtiğimiz haftalarda diziye veda eden Mehmet Yılmaz Ak uzun süre gündemde kalmıştı. Savcı Pars olarak hikayede yer alan oyuncunun ardından Yiğit Kalkavan da diziye veda etmişti. Sevilen dizi Yargı Pazar günleri saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

21-04-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar