Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!

Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!
Eğlence bombardımanı dizi Kalk Gidelim bu akşam da evlerinize konuk oluyor. TRT'nin sevilen dizisi izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!

Ekranların uzun soluklu dizilerinden biri olmayı başaran Kalk Gidelim bu akşam 117. Bölümüyle karşınızda olacak. Sevilen dizi TRT 1'in başarılı bir şekilde yoluna devam eden yapımlarından. Eğlenceli senaryosu sevilen oyuncuları ve çekim mekanlarının doğallığıyla dikkat çeken dizi cumartesi akşamlarının eğlence bombardımanı haline geldi. TRT1'de bu akşam saat 20:00'da yayınlanacak Kalk Gidelim 117. Bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!

Kalk Gidelim 117. Bölüm'de de heyecan dorukta!

Muğla'da çekilen televizyon ekranlarının 'en organik dizisi' ünvanına sahip Kalk Gidelim, başarılı oyuncu kadrosuyla ekran macerasına devam ediyor. Koronavirüs salgını sonrası da çekimlerine devam eden Kalk Gidelim yaz sezonunda da yeni bölümleriyle ekrana gelmeyi sürdürdü. Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Yıldız Kültür, Yağmur Ün, Hayrettin Karaoğuz, Alican Okumuş gibi oyuncuların birbirinden renkli karakterleri canlandırdığı dizide her bölüm heyecan, entrika ve aksiyon yaşanıyor.  Dal Ailesinin kahkaha tufanı yaşatan  hikayesi cumartesi akşamlarını renklendiriyor.

Kalk Gidelim 117. Bölüm'de neler olacak?

Seyfettin Dal ile Mustafa Ali Dal kardeşlerin farklı karakterleri olaylar zincirini başlatırken, Mustafa Ali'nin oyunlarına her seferinde kanan Seyfettin'i bunaltmaktadır. Kalk Gidelim 117. Bölüm'de de Seyfettin Mustafa Ali tarafından altatıldığını hisseder ve açıklama yapmasına müsaade etmez. Mustafa Ali ise durumu düzeltmek için çabalamak yerine kaçmayı tercih eder. Seyfettin iz sürer ve Mustafa Ali'yi Mumu'nun şirketinde bulur. Yaşananlara şahit olan Kelle İsmail ise bu kez de iki kardeşin arasını düzeltmeyi başarıyor.

İsmail'in Dal kardeşlere verdiği büyük sır ne?

Diğer taraftan Şakir annesine şaka yapmak isterken Perihan'ı hastanelik eder. Dili tutulan Perihan Dudu'nun yardımıyla hastaneye kaldırılır. Meryem ise şüphelendiği Ercan'ın peşini bırakmaz ve onu takibe başlar. Ercan da İsmail tarafından dolandırılmıştır ve çok zor durumdadır. O da çareyi kaçmakta bulur. Mustafa Ali ve Seyfettin'i barıştıran İsmail onlara önemli bir sır verir. Bu sır Dal ailesinin evleriyle ilgilidir. Heyecan ve eğlence dolu dizi bu akşam TRT 1'de. Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak yeni bölümü izleyebilirsiniz. Kalk Gidelim 117. Bölüm izle!

29-08-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar