"Kalk Gidelim" Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

TRT 1'in sevilen dizilerinden Kalk Gidelim ne zaman sezon finali yapacak? Sevilen dizinin takrar ekranlara dönüş tarihi de belli oldu.

TRT1 ekranlarının beğenilerek izlenen aile komedi dizisi Kalk Gidelim’in final mi yapacağı sezon finali mi yapacağı belli olmamıştı. Günlerdir dizinin takipçileri merakla verilecek kararı bekliyorlardı. Cumartesi günleri ekrana gelen Kalk Gidelim dizisinin yapımcısı Eyüp Üstün’den güzel haber geldi. Kalk Gidelim gelecek sezonda TRT ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Peki, Kalk Gidelim ne zaman sezon finali yapacak ve ne zaman tekrar ekranlara gelecek?

Kalk Gidelim sezon finali ne zaman?

TRT’nin geçen yaz sezonunda başlayan dizisi Kalk Gidelim’in çekimleri bildiğiniz gibi Muğla’da yapılıyor. Tam nanasıyla bir Ege dizisi olan proje TRT 1 ekranlarında farklı bir yere sahip. Ekranların en doğal dizisi olarak kabul edilen Kalk Gidelim dizisi gelecek sezon için TRT yönetiminden ekran vizesi almayı başardı. Son bölümlerinde sette oluşan kötü iddialarla gündeme gelen Kalk Gidelim yaz sezonunda kısa bir ara verecek. Birsen Altuntaş imzalı habere göre Kalk Gidelim dizisi 9 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek yeni bölümünden sonra sezon finali yapacak.

Bildiğiniz gibi Kalk Gidelim’in oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Mehtap Bayrı, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Yıldız Kültür gibi sanatçılar yer alıyor. Dizi Mayıs ayında Magazin Gazetecileri Derneği tarafından “Yılın En İyi Komedi Dizisi” seçilmişti.

Dizinin yapımcısı olan Eyüp Üstün, “İzleyicilerimizden aldığımız büyük destek ve TRT 1’in desteği sayesinde Kalk Gidelim yaz sezonunda sadece 1 ay ekranlardan uzak kalacak. Ekibimiz biraz dinlendikten sonra tekrar çekimlere başlayacak. Temmuz ayı içerisinde de yeni bölümlerimizle yine ekranlarda olmayı hedefliyoruz,” dedi.  

Kalk Gidelim’in rakibi FOX’un Bir Aile Hikayesi ne zaman sezon finali yapıyor?

Kalk Gidelim’in reytinglerde mücadele ettiği Fox Tv’nin Bir Aile Hikâyesi dizisi de bir hafta önce 1 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’da ekranlara gelecek yeni bölümüyle sezon finali yapacak.

Erkenci Kuş sezon finali yapacak mı?

Star Tv’nin sevilen romantik komedi dizilerinden Erkenci Kuş cumartesi günleri yaz sezonu boyunca ekranlara gelmeye devam edecek. Final mi sezon finali mi derken Erkenci Kuş yaz sezonunda başladığı yayın hayatına hiç ara vermeden devam edecek.  

16-05-2019
Yazar Hakkında
Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler