Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde oyuncu değişikliği

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde oyuncu değişikliği
TRT 1 ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek olan ve oyuncu kadrosu tamamlanan Kendi Düşen Ağlamaz’da son anda oyuncu değişikliğine gidildi.

Yaz sezonuna oldukça iddialı hazırlanan TRT 1 üç yeni diziyi seyirciyle buluşturmak için çalışmalarını hızlandırdı. Üç iddialı dizi ile sektörde yaz sezonunu da domine eden kanalın ekrana getireceği yapımlardan biri olan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde cast çalışması tamamlandı ve dizinin okuma provası yapıldı. NG Medya tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu’nun yer aldığı dizinin hikayesini Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı kaleme alıyor. Bu ayın sonunda sete çıkması beklenen dizinin haziran ayının ikinci haftasıyla birlikte ekrana gelmesi bekleniyor. Komedi ve aile türünde ele alınması beklenen dizide Alize adlı bir genç kadının başına gelenler konu ediliyor. Birbirinden ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken dizide son anda anlaşmaya varılan iki oyuncuda değişikliğe gidildi.

İki Oyuncu değişti

NG Medya tarafından hazırlanan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Kendi Düşen Ağlamaz adlı aile komedi dizisinin oyuncu kadrosunda sete çıkılmadan önce son anda değişikliğe gidildi. İnci Balabanoğlu’nun yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı kaleme alıyor. Çok yakında sete çıkması beklenen dizinin kadrosunda yer alacağı açıklanan Dinç Daymen ve Evrim Doğan kadrodan çıkarıldı ve yerlerine yeni isimlerle anlaşıldı. Dinç Daymen’in başka bir projede yer aldı için çalışma takvimi Kendi Düşen Ağlamaz ile uyuşmazken Evrim Doğan ile ise bazı detaylarda anlaşılamadığı öğrenildi. Bu iki ismin yerine ise Serhan Onat ve Yonca Şahinbaş ile anlaşmaya varıldı. Dizinin ilk okuma provası gerçekleştirildi ve dizi sete çıkmak için son hazırlıklarını yapmaya başladı.

Kendi Düşen Ağlamaz oyuncu Kadrosu

NG Medya tarafından TRT 1 için hazırlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin çok yakında sete çıkması ve ardından da Haziran ayı ortasında ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Kadroda yer alan oyuncular arasında, Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tunbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Sema Çeyrekbaşı, Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz, Yiğit Kaan Yazıcı, Serhan Onat ve Yonca Şahinbaş yer alıyor. Dizi, doğduğu gün annesini kaybeden Alize, babası tarafından şımartılarak büyütülmüştür. Güzel olduğu kadar bencil bir kız da olan Alize babasının yeniden evleneceğini duyunca bunu engellemek için plan yapmaya başlar. Babasının evlenmesine karşı çıkmak için hiç anlaşamayacağı ve babasının da onay vermeyeceği bir adamla numaradan evlenen Alize için bundan sonra hiçbir şey yolunda gitmeyecek ve kontrol elinden çıkacaktır.

14-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar