Kırmızı Oda’dan Üç Kuruş’a Bomba Transfer

Kırmızı Oda’dan Üç Kuruş’a Bomba Transfer
Son olarak Kırmızı Oda’da Hamdi Baba karakterini canlandıran başarılı oyuncu Diren Polatoğulları Üç Kuruş dizisinde Katil İrfan’ı canlandıracak.

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve sezonun heyecanla beklenen yapımları arasında gösterilen ve kanalın büyük büyük umut bağladığı Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisi hazırlıklarını hızlandırdı. Yeni ekrana gelen dizlerin bir bir seyirciyle buluşmaya başlamasıyla daha da merak edilmeye başlanılan Üç Kuruş yakında sete çıkarak motor demeye hazırlanıyor. Çukur’un yerine düşünülen Üç Kuruş adlı dizi için yapılan cast daha çok Çukur oyuncularını içine alsa da düşünülen yeni oyuncular oldukça heyecan yarattı. Özellikle başrol oyuncuları ile gündem olan diziye yeni katılan isimde oldukça iddialı ve bir o kadar da başarılı. Son olarak Kırmızı Oda adlı dizide Erkan Petekkaya ile birlikte rol alan ve dizide Hamdi Baba karakterini canlandıran ve oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Diren Polatoğulları Üç Kuruş’un ana kadrosunda yer aldı.

Üç Kuruş İrfan’ını Buldu

Seyircinin heyecanla beklediği dizilerden biri olan ve mafya, katil ve polis üçgeninde geçecek bir hikayeyi anlatan Üç Kuruş oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Üç ana karakterin hikayesini anlatacak dizi için üç ana oyuncu aranırken ilk ikisi bulunmuştu. Son olarak ise dizinin katili olarak düşünülen İrfan karakterini canlandıracak oyuncu bulundu. Dizide Katil İrfan için son olarak Kırmızı Oda’da rol alan Diren Polatoğulları ile anlaşıldı. Ekin Koç’un Polisi, Uraz Kaygılaroğlu’nun mafyayı canlandırdığı dizide Diren Polatoğulları ise Katil’i canlandıracak. Dizinin diğer oyuncularını ise Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Aytaç Uşun, Burak Altay, Damla Makar, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Süreyya Kilimci, Alişan Uğur yer alıyor.

Diren Polatoğulları Kimdir?

Son olarak Kırmızı Oda’da Hamdi Baba karakterini canlandıran ve seyirci tarafından çok sevilen başarılı oyuncu Diren Polatoğulları 12 Şubat 1980 yılında dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen ünlü isim bunun için Müjdat gezen sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Şu ana kadar pek çok yapımda rol alan oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır.

-          Kırmızı Oda

-          Arıza

-          Bir Aile Hikayesi

-          Bir Umut yeter

-          Hayat Şarkısı

-          Küçük Esnaf

-          Şevkat Yerimdar

-          Eski Hikaye

-          Son

-          Karadayı

-          Üsküdar’a Giderken

16-09-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar