Kızılcık Şerbeti'nin Ömer’i Barış Kılıç kimdir?

Kızılcık Şerbeti'nin Ömer’i Barış Kılıç kimdir?
Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti sıra dışı konusuyla dikkat çekmeyi başarıyor. Dizi severler merak ediyor, başkahraman Fatih’in amcası Ömer ve onu canlandıran Barış Kılıç kimdir?

Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti sıra dışı konusuyla dikkat çekmeyi başarıyor. Yaşanmış bir olayı Show Tv yapımı Kızılcık Şerbeti farklı dünya görüşlerine sahip iki ailenin aniden akraba olmalarıyla yaşanan trajikomik ve dramatik olayları ekranlara taşıyor.  Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti’nin karakterleri sosyal medyaya damga vurmayı sürdürüyor. Dizi severler merak ediyor, başkahraman Fatih’in amcası Ömer ve onu canlandıran Barış Kılıç kimdir? Usta oyuncuların yanı sıra birbirinden yetenekli genç oyuncular da rol aldığı Kızılcık Şerbeti’nde kimler rol alıyor? Şimdi detaylar

Kızılcık Şerbeti'nin Ömer’i Barış Kılıç kimdir?

Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Evrim Alasya’nın başrollerini paylaştığı Kızılcık Şerbeti reytinglerde yapımcısı Gold Film’in yüzünü güldürüyor. Dizide usta oyuncuların yanı sıra Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz ve Tuana Gizem Uzunlar gibi başarılı isimler de rol alıyor. Dizide ağırlığı artan Ömer ve ona hayat veren Barış Kılıç en çok merak edilen konulardan biri haline geldi.

Denge unsuru Ömer

Birbirinden çok farklı iki ailenin mecburi birlikteliğini ekrana taşıyan Show Tv yapımı Kızılcık Şerbeti’nde ana karakter Fatih’in amcası olan Ömer karakteri iki aile arasında tam bir denge unsuru olarak görev yapıyor. Abdullah Ünal’ın kardeşi olan Ömer, Ünal Şirketler Grubu’nun yurt dışı yatırımlarını yönetiyor. İyi eğitimli, yurt dışında okumuş donanımlı bir karakter olan Ömer, genç yaşta babasının zoruyla evlenmiş, oğlu Metehan’dan sonra karısı Semad’an boşanmıştır. Bazı konularda abisi gibi katı düşünmeyen Ömer geleneklere çok düşkün ailede moderniteyi temsil ediyor. Herkese karşı saygılı olan, iş hayatında adaletli olmayı seçmiş, oğluna düşkün iyi bir baba olan Ömer, kendini asla ezdirmeyen biridir. Kıvılcım’la karşılaşan ve ona aşık olan Ömer, iki aile arasındaki gerilimi daha da artırır.

Barış Kılıç kimdir?

1978 Malatya doğumlu Barış Kılıç, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. Dilini geliştirmek için Amerika‘ya giden Kılıç, üniversitede okurken reklam filmlerinde oyunculuk yapmaya başladı. 2004 yapımı “Bütün Çocuklarım” adlı diziyle kariyerine başlayan Kılıç, Adını Feriha Koydum adlı dizide Kaptan Levent karakteriyle şöhreti yakaladı.

05-03-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar