Kuaförüm Sensin 9 Ağustos kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin 9 Ağustos kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?
Tarih: 2019-08-09
Kuaförüm Sensin 9 Ağustos kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin bu hafta kim kazandı? Kuaförüm Sensin kim elendi?

Show Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin, haftanın finalinde neler yaşandı? Kuaförüm Sensin takipçilerinin en çok merak ettiği konular arasında yer alan Kuaförüm Sensin kim elendi? soruaunun cevabı bugün belli oldu. Bir haftayı daha geride bırakarak final bölümünü gerçekleştirdi. Her hafta yeni yarışmacılar ile yarışmayı sürdüren Kuaförüm Sensin programında heyecan yine doruktaydı. Peki Kuaförüm Sensin 9 Ağustos Cuma günü kim elendi? Kuaförüm Sensin kim kazandı? Kuaförüm Sensin 9 Ağustos puanları. İşte Show Tv kanalının iddialı yarışma programı Kuaförüm Sensin haftanın finali ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar...

Kuaförüm Sensin 9 Ağustos Cuma günü haftanın finalinde elenen isim ve kazanan isim belli oldu. Hafta içi her gün 13:00'da ekranlara gelen Kuaförüm Sensin yarışma programına bu hafta iki yeni isim katılmıştı. Geçtiğimiz hafta Kuaförüm Sensin yarışmasına Mustafa ve Yıldız elenerek veda etmiş ve bu hafta ise elenen isimlerin yerine Sıla Coşar ve Mira Akkurt yarışmaya katılmıştı. 15 yıldır kuaför olduğunu belirten Sıla Coşar'ın yanı sıra Mira Akkurt ise 10 yıldır makyözlük yapmaktadır. Yeni yarışmacılar ile yepyeni bir hafta sizlerle geçti. Bir haftanın sonucunda ise en düşük puanı alan yarışmacı elenerek yarışmaya veda etmek zorunda kalacaktır. Bugün gerçekletirilen final bölümünde ise hangi yarışmacının elenip hangi yarışmacının büyük ödülü kazandığı belli oldu. İşte detaylar...

Kuaförüm Sensin 9 Ağustos Cuma kim elendi?

Bir haftanın sonunda daha final bölümünde kimin eleneceği merak edilmeye başlanmıştı. Ancak bu hafta Kuaförüm Sensin yarışmasında bir ilk yaşandı. Gözde Kansu'nun öncülüğünde Sıla ve Mira ikilisi bu hafta yarışmadan elenmeyerek yarışmada bir ilk yaşanmış oldu. Mira ve Sıla Kuaförüm Sensin yarışmasına veda etmedi. Yani bu hafta yarışmada kimse elenmedi.

Kuaförüm Sensin 9 Ağustos Cuma günü kim birinci oldu?

Kuaförüm Sensin haftanın sonunda final bölümünde Özlem ve Öncü, büyük ödülü kazanarak haftanın birincisi oldu. 105 puan alarak birinciliğe hak kazanan Kuaförüm Sensin yarışmacıları Özlem ve Öncü, 10 bin tl ödülün sahibi oldu. 

Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı ve beş yılını bilişim sektörüne .. devamı..
TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Yorumlar