Kuaförüm Sensin’de Şok Ayrılık!

Kuaförüm Sensin’de Şok Ayrılık!
Show Tv ekranlarında gündüz kuşağında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanan yarışma programı Kuaförüm Sensin’de beklenmedik bir ayrılık yaşandı. İşte detaylar!

Show Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve seyircinin heyecan ve merakla izlediği yapımlardan biri olan Kuaförüm Sensin Global Medya tarafından hazırlanıyor. Son zamanlarda özellikle jüri üyeleriyle gündeme gelen yapım özellikle ünlüisim ve ses Bülent Ersoy’u jüri koltuğuna oturtmasıyla bir anda daha da popüler hale geldi. Daha sonra programın jüri üyeliğinden ayrılan Adnan Serter’i tekrar jüri üyeleri arasına katan yarışma programı ilk kez dört jüri üyesiyle programa devam etmeye başladı. İkişerli gruplar olarak Dört takım halinde yarışan ve en iyi makyöz ve kuaför olmak için ellerinden geleni yapan yarışmacıların ter döktüğü Kuaförüm Sensin yarışmasını güzel sunucu Gözde Kansu uzun zamandır sunuyordu. Ancak son dakikada gelen habere göre güzel sunucu Gözde Kansu programla yollarını ayırmış durumda. İşte haberin detayları!

Gözde Kansu Kuaförüm Sensin’den Ayrıldı!

Yapımcılığını Global Medya’nın hazırladığı ve uzun süredir Show Tv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve aldığı reytingle hem yapımcısının hem de kanalın yüzünü güldüren Kuaförüm Sensin’de beklenmeye şok bir ayrılık yaşandı. Bülent Ersoy, Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter gibi ünlü isimlerin jüri koltuğunda oturduğu ve en iyi kuaför ve makyözlerin katıldığı yarışma programını uzun zamandır sunan güzel sunucu Gözde Kansu programla yollarını ayırdı. Sunucu Gözde Kansu’nun yerine programda sunuculuğu kimin üstleneceği şimdilik bilinmezken programın önümüzdeki hafta ekrana gelmeyeceği öğrenildi. Kanalın gündüz kuşağındaki en popüler programı olan Kuaförüm sensin son zamanlarda ciddi reyting düşüşleri yaşıyor.

Gözde Kansu Kimdir?

Kuaförüm Sensin’den ayrılan güzel sunucu Gözde Kansu 23 Ağustos 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan itibaren bale kursuyla iç içe büyüyen Gözde Kansu ilk orta ve lise eğitimlerinin ardından sahne sanatlarıyla ilgilenmeye başlamış ve üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk yapmaya başlayan Gözde Kansu Çiçek Taksi, Al Yazmalım, Hanımın Çiftliği, Dudaktan kalbe, Cemile, Neşeli hayat gibi yapımlarda rol almıştır. Uzun süredir Kuaförüm Sensin’de sunuculuk yapan Gözde Kansu’nun programdan sonra ne yapacağı şimdilik bilinmiyor.

07-08-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar