Kuaförüm Sensin de bu hafta kim elendi? (8 Kasım Cuma)

Kuaförüm Sensin de bu hafta kim elendi? (8 Kasım Cuma)
Show TV'nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin'de kıyasıya rekabet devam ediyor. Saçın ve makyajın konuşulduğu yarışmada bu hafta kim elendi?

Show TV ekranlarında haftaiçi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışması en iyi saçı ve makyajı yapmaları üzere kuaförleri ve makyözleri biraraya getiriyor. Başarılı oyuncu Gözde Kansu'nun sunuculuğunu yaptığı yarışma programında yetenekli adaylar kendilerine verilen modellerinin saçını ve makyajını yaparak büyük ödülü almak için yarışıyor. Peki rekabet dolu yarışmaya bu hafta kim en az puanı alarak veda etti? Kuaförüm Sensin'in birincisi kim oldu? (8 Kasım Cuma)

KUAFÖRÜM SENSİN'DE KİM BİRİNCİ OLDU?

Bu haftaki final bölümünde yarışmacılar dudak ve kaş şeklini değiştiren makyaj yaparak modellerin saç rengini değiştirdiler. 4 ekip arasından kuaför Koray Negiz ve makyöz Sevil Öter 93 puan alarak birinci oldu. 

KUAFÖRÜM SENSİN'E KİMLER VEDA ETTİ?

150 bölümü geride bırakan Kuaförüm Sensin yarışmasında alanında başarılı isimler modellere yapılan saçı ve makyajı yorumlayarak puan veriyor. Adnan Serter, Ayşegül Kartal ve Muammer Ketenci'den oluşan jürinin verdiği puanlarla en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden ekip Eylem ve Nesrin oldu. 

8 KASIM CUMA PUAN SIRALAMASI

Eylem- Nesrin  73 Puan

Bilal- Buse  79 Puan

Sevcan- Melek  83 Puan

Koray- Sevil  93 Puan 

KUAFÖRÜM SENSİN'İN FORMATI NEDİR, NASIL BAŞVURU YAPILIR?

En doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri Kuaförüm Sensin'e!

Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün saat 12.15'te Show TV'de!

Kendine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!

Kuaförüm Sensin başvuru formu için; https://www.showtv.com.tr/basvuru/kuaforum-sensin

08-11-2019
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar