Yemin Dizisi’nin Yeni Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Yemin Dizisi’nin Yeni Başrol Oyuncusu Belli Oldu!
Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve Karamel Yapım tarafından hazırlanan günlük dizi Yemin Dizisi’nin yeni başrol oyuncusu belli oldu. İşte detaylar!

Yeni sezon yaklaşırken yeni yapımlar kadar eski yapımlarda seyirci tarafından heyecanla beklenmeye başlandı. Uzun bir süredir sevdikleri dizilerden ayrı düşen seyirciler biran önce yeni yayın döneminin başlamasını ve sevdikleri karakterler ve oyuncularla yeniden aynı hülyalı ortamlara dalma hayalleri kuruyorlar. Daha önceki sezonlarda kendilerini ispatlayarak yayın akışında kendilerine yer bulmayı başaran yapımlardan biri olan ve Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan reyting rekortmeni günlük dizi Yemin’de bu yapımlardan biri. Sezon sonunda başrol oyuncusunun diziden ayrılmasıyla bir anda seyircisinde derin endişelere sebep olan ve acaba sorularıyla akılları karıştıran Yemin dizisi ayrılan kadın başrol oyuncusu yerine yeni başrolünü buldu. Daha önce de bir isim açıklanmış ve bu isim kesinlik kazanmamıştı. Şimdi ise Yemin yeni başrol oyuncusunu buldu. İşte detaylar!

İlayda Altuntaş Yemin’in yeni Reyhan’ı Oldu!

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen günlük dizi Yemin yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Karamel Yapım tarafından hazırlanan ve birçok iddialı projeden daha iyi bir reyting oranıyla kanalın en iyi yapımı olan Yemin dizisinde sezon sonunda başrol oyuncusu Özge Yağız diziyle yollarını ayırmıştı. Bunun üzerine yeni oyuncu arayışlarına giren Karamel Yapım diziden ayrılan Özge Yağız’ın yerine yeni başrolünü buldu. Genç ve güzel oyuncu İlayda Atltuntaş ile anlaşan yapım şirketi yakın zamanda sete inmenin hazırlıklarını yapıyor. İlayda Altuntaş’ın dizide nasıl bir performans göstereceği ve diziden ayrılan Özge yağız’ı aratıp aratmayacağı ise ilerleyen günlerde ve aylarda belli olacak gibi görünüyor.

İlayda Altuntaş Kimdir?

Karamel Yapım tarafından Kanal 7 için hazırlanan günlük dizi Yemin’in yeni başrol oyuncusu olan güzel yetenek İlayda Altuntaş Balıkesir’de dünyaya geldi. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği bölümünü kazanan güzel oyuncu 2016 yılında Miss Turkey yarışmasında finalist oldu. Yarışma programından sonra oyunculuk konusunda eğitimler almaya başlayan ve oyunculuk yapmak isteyen İlayda Altuntaş yeni yayın döneminde Yemin’de seyircinin karşısına çıkacak. İlayda Altuntaş’ın dizide Özge Yağız’ın oynadığı karakter olan Reyhan’ı mı yoksa başka bir karakteri mi canlandıracağı ise şimdilik bilinmiyor.

08-08-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar